“Ευγένεια και ποιότητα πάνω στο κύμα.”

ΣΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2019

Δύο φορές επισκέφθηκα με την σύζυγο και μια φίλη το εστιατόριο επιλέγοντας διαφορετικά είδη από το πλούσιο menu που μας δόθηκε. Το χταποδάκι που διάλεξε η γυναίκα μου ήταν υπέροχα ψημένο και η μπριζόλα μου τέλεια από κάθε πλευρά. Οι μερίδες όλες ήταν ...χωριάτικες. Τι να πω για την θέα στη θάλασσα και τη δροσιά που ψάχναμε να βρούμε. Θα ήμουν άδικος αν έγραφα κάτι λιγότερο. Ο sef μας προκάλεσε να έρθουμε πάλι και θα γίνει σύντομα. Ευχαριστούμε.

Ευχαριστούμε, CostisR1

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2019

ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΟ το προσωπικό του καταστήματος! Μας έκανε παρατήρηση διότι δεν φοράμε μπλούζες ΑΦΟΥ είχαμε μπει ΚΑΙ είχαμε παραγγείλει ΚΑΙ μας είχαν φέρει τα ποτά! ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΊΣΟΔΟΣ!!(το μαγαζι βρίσκεται πάνω στην θάλασσα). Σε σχέση με άλλα μαγαζιά ήταν πιο ακριβό το οποίο γνωρίζαμε και αποφασίσαμε να το επιλέξουμε ΛΆΘΟΣ μας γιατί είχαν πολύ κακή συμπεριφορά! Ένα αστέρι λίαν επιεικος!

1  Ευχαριστούμε, Spiros M
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2019

Όλα ξεκίνησαν στραβά!
Να μιλήσω για τις τιμές ? Διπλάσιες από τα υπόλοιπα μαγαζιά!
Το προσωπικό ? Αγενές.... Συγκεκριμένα ένας κύριος που μας εξυπηρέτησε ενώ του ζητήσαμε χρόνο για την παραγγελία καθόταν πάνω από το κεφάλι μας .και το αποκορύφωμα ζήτησε από τον σύντροφό μου να φορέσει μπλούζα γιατί ήταν με το μαγιό !
Για το φαγητό δεν έχω άποψη γιατί σηκωθηκαμε και φύγαμε!

Ευχαριστούμε, Μπλέτσα Παρασκε... e
Ο/η vallianatos, Ιδιοκτήτης του ΣΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Αυγούστου 2019

Ευχαριστούμε πολύ για τις παρατηρήσεις σας. Είναι πολύ χρήσιμες για να μπορέσουμε να γίνουμε καλύτεροι.Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι στην είσοδο του καταστήματος υπάρχει κατάλογος στον οποίο αναγράφονται οι τιμές. Όσο για την μπλούζα που λέτε είναι ανθρώπινο να είστε ευπρεπής ΝΤΥΜΕΝΟΣ όταν μπαίνετε σε ένα κατάστημα και όχι σχεδόν γυμνός.

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Διακοπες στο τολο και ειπαμε να δοκιμασουμε τι λεει αυτο το εστιατοριο.Θεα μετρια προφανως αυτη πληρωνεις.παραγγειλαμε φλογερες 7.50 ευρω 4 κομματια...2 μεριδες καλαμαρακια τα οποια ηταν μαγειρεμενα σε λαδι ημερων ειχαν μια ασχημη μυρωδια μια μεριδα πατατες και δυο κοκα κολες και ολα αυτα 32 ευρω..σιγουρα δεν θα ξαναπηγαινα..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, marizaki86
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το εν λόγω μαγαζί σου προσφέρει φαγητό διπλά στο κύμα, αυτό είναι το ωραίο της υπόθεσης. Οι σαλάτες καλές, η γαριδομακαρονάδα καλούτσικη, τα καλαμαράκια λάστιχο. Οι τιμές αρκετά υψηλές λόγω της παραθαλάσσιας κατάστασης.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, socrataras

ΣΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τολό, Περιοχή Αργολίδας

ΣΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!