“Εξαιρετικό!”
Κριτική για: Ρόμβη

Ρόμβη
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2019

Πολύ καλό φαγητό σε μεγάλη ποικιλία. Η τοποθεσία είναι κυριολεκτικά πάνω στο κύμα και η εξυπηρέτηση είναι άριστη. Σε κάθε επίσκεψή μας στο Τολό τρώμε σε αυτό το εστιατόριο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Alexandros B

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σε όλα εξαιρετικό. Ωραία τοποθεσία, φρεσκότατα φαγητά και πεντανοστημα. Ευγενέστατο προσωπικό. Τιμές λογικές. Θα ξαναπάμε σίγουρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Nicoletta M
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2019

Καλο και προσεγμένο φαγητό σε καλές τιμές, μεγάλες μερίδες χωρίς να υστερεί στην ποιότητα. Έχει τραπεζάκια πάνω στο κύμα κυριολεκτικά!! Αξίζει να το επισκεφτείτε.

1  Ευχαριστούμε, 232violeta
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Στις διακοπές μας πήγαμε για μπάνιο στο τολο κ το επισκεφτήκαμε . Πήραμε Σαρδέλα ψητή νόστιμη κ φρέσκια, καλαμαράκι ωραία τηγανισμένα κ μπιφτέκια νόστιμα κ μεγάλα 2 στη μερίδα. Είχε κόσμο πολύ αλλά σχετικά γρήγορα σερβιριστηκαμε. Υπέροχη τοποθεσία δίπλα στη θάλασσα . Τιμές πολύ καλές θα ξαναπάμε σίγουρα.

Ευχαριστούμε, makispan
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2019

Επισκεφτηκαμε το συγκεκριμένο κατάστημα κατά τη διάρκεια των διακοπών μας στο τολο δύο φορές και κάναμε να εξυπηρετηθουμε 1 ώρα και 10 λεπτά. Το φαγητό χάλια και αψητο. Τη δεύτερη φορά ειδικά επειδή δεν είχε τραπεζι μας έβαλαν και κατεβάσαμε τραπέζι μόνοι μας από μια στοίβα που είχαν στο πλάι και να βρούμε καρέκλες μόνοι μας. Οικογένεια με 3 παιδιά 10, 7 και 4 και όχι μόνο περιμέναμε αλλά τα μπιφτέκια της μικρης κορης μου ηταν και αψητα.Για του λόγου το αληθές παραθέτω φωτογραφία

3  Ευχαριστούμε, Mariannadiam

Ρόμβη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τολό, Περιοχή Αργολίδας

Ρόμβη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!