“πολυ ομορφο περιβάλλον”
Κριτική για: Λειμωνια

Λειμωνια
Κουζίνες: Ελληνική, Ιταλική
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2019

Ενα εστιατόριο που θεωρώ ισως πως εχει το ομορφότερο περιβάλλον στο τόλο.εχει ενα χώρο με γκαζόν λαι πολύ ωραίο φωτισμό . οσον για το φαγητό πιστέυω πως ειναι σχετικά καλο .

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, marcomaria9

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό σε καλές ποσότητες το σέρβις πολύ ευγενικό οι τιμές λίγο τσιμπημένες. Πολύ καλή επιλογή έχει νόστιμα φαγητά.

1  Ευχαριστούμε, nikosb370
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ μέτριο φαγητό.. κατεψυγμένη πίτσα για ιταλικό εστιατόριο απαράδεκτο.το προσωπικό πολύ απρόσωπο. Το μόνο που μας άρεσε ήταν η σαλάτα.. Θέλει αρκετή βελτίωση

1  Ευχαριστούμε, Anastasia M
Ο/η Γιωργος Π, Ιδιοκτήτης του Λειμωνια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας.Θα λάβουμε υπόψη μας το σχολιο σας για το προσωπικό. Για την πίτσα όμως δεν υπάρχει περίπτωση να είναι κατεψυγμένη δεν υπάρχει στο μαγαζί μας, κάποιο λάθος έχει γίνει, το ζυμάρι είναι χειροποίητο.

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό σέρβις, προσιτές τιμές. Ωραίο φαγητό σε έναν πολύ καλό και οργανωμένο χώρο!
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

1  Ευχαριστούμε, ch_rousiotis-8
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είμαι νέος κάτοικος στο Τολό. Τγγχάνω ανάπηρος τώρα όμως όταν εργαζόμουν ήμουν Πρόξενος της Βρετανίας στην Ρόδο καθώς και Β Ακόλουθος Ολυμπιακών Αγώνων για την Βρετανική ομάδα Αθλητών που συμμετείχαν στον Αθήνα 2004. Κατ' επέκταση ήμουν επίσης υπεύθυνος για την επιλογή καλών εστιατορίων και ξενοδοχείων διαμονής. Δυστυχώς παρότι αρκέστηκα στην επιλογή φίλης μου να δοκιμάσω το εν λόγω εστιατόριο, το προσωπικό έδινε την εντύπωση ότι σου έκανε χάρη που καταλάβαινε ότι υπάρχεις καν. Η εξυπηρέτηση ήταν βαριεστημένα, τα μαχαιροπίρουνα βρώμικα... το γκαζόν κάτω από τα τραπέζια ακούρευτο, τα τραπεζομάντιλα λεκιασμένα, το τασάκι στο τραπέζι μας βρώμικο και κάτω από το αλατοπίπερο βρήκα κουκούτσια από καρπούζι.
Η εξυπηρέτηση δε από τον μεγαλύτερο σε ηλικία σερβιτόρο σήμερα 23 Ιουλίου 2018, ήταν λίαν επιεικώς απαράδεκτη. Φέρεται στους πελάτες του λες και τους κάνει χάρη που βρίσκεσαι καν εκεί. Παίρνει ένα ξινό ύφος και δείχνει να αδιαφορεί πλήρως για το καλό της επιχείρησης.
Το φαγητό ήταν μέτριο και ανάλογα με το τι θα παραγγείλει ο πελάτης, τον κερνάνε η όχι καρπούζι... φαίνεται δύο πιτσες με 21 Ευρώ και κρασί 7 ευρώ για δύο άτομα δεν επαρκούν για κέρασμα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, petros09

Λειμωνια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας
Τολό, Περιοχή Αργολίδας

Λειμωνια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!