“Γεύμα δίπλα στην θάλασσα!!”
Κριτική για: Ακρογιάλι Ταβέρνα

Ακρογιάλι Ταβέρνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Περιγραφή: Στην πιο όμορφη περιοχή της Πελοποννήσου, στο Τολό Ναυπλίου βρίσκεται η οικογενειακή ταβέρνα Ακρογιάλι. Η ταβέρνα Ακρογιάλι είναι η πιο παλιά ταβέρνα στο Τολό Ναυπλίου μια και λειτουργεί απο το 1955 και είναι η πιο οργανωμένη στο χώρο της εστίασης. Δείτε περισσότερα για την ιστορία, την οικογένεια και το σεφ μας. Ακριβώς επάνω στο κύμα προσφέρει την καλύταρη θέα προς τα νησάκια που κοσμούν τον κόλπο του Τολού και απόλυτη ηρεμία, έτσι ώστε η απόλαυση του φαγητού να είναι αυτούσια και χωρίς παρεμβολές. Η φιλόξενη...
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

τέλεια τοποθεσία, κυριολεκτικά δίπλα στην θάλασσα, πεντανόστιμα φαγητά, γρήγορη και ευγενική εξυπηρέτηση, κέρασμα φρουτάκια στο τέλος

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, natasasp

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2019

Καταπληκτικά και με πολλή φυσιολογικό κάταλογο τιμην..Όσο για το φαί άψογα όλα ειδικά η γαρηδες
Εάν λοιπόν θες να φας καλά έλα εδώ

Ευχαριστούμε, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δ
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2019

Πάνω στη θάλασσα,βρεθήκαμε με αυγουστιατικο φεγγάρι,να τρώμε υπέροχη γαριδομακαρονάδα,μελιτζάνα με φέτα στο πήλινο κ μια δροσερή σαλάτα πλούσια σε πιάτο.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα,ειδικά αν το συνδυάσετε με νυχτερινό μπάνιο λίγο πιο δίπλα!!!!

Ευχαριστούμε, eleni m
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2019

Ότι και να γράψω για το *ακρογιάλι* θα είναι λίγο, ήρθαμε για ΣΚ στο Τολό,την ανακαλύψαμε τυχαία και τρεις μέρες ευχαριστιθηκαμε καλό, φρέσκο, νόστιμο και οικονομικό φαγητό με τον άντρα μου και τα παιδιά μου. Ο γιός μου δεν ξεκολλαγε από τα σουτζουκάκια του,ο άντρας μου και η κόρη μου έτρωγαν από δύο μερίδες καλαμάρια στην καθησια τους... ευχαριστούμε πολύ για το γευστικοτατο φαγητό σας και το υπέροχο σέρβις σάς. Όσο για το κέρασμα που κάπου διάβασα ότι δεν έχει είναι λάθος... βεβαιότητα και μας κερναγανε φρουτάκια στο τέλος.ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΑς ΜΕ ΑΓΑΠΗ.

Ευχαριστούμε, Natasa_lovetraveling
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2019

Καταπληκτικά φαγητά,χορταστικες μεριδες κ πολύ καλή εξυπηρέτηση! Καταπληκτική θέα και πολύ ωραία τοποθεσία!

1  Ευχαριστούμε, Irene33n

Ακρογιάλι Ταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τολό, Περιοχή Αργολίδας

Ακρογιάλι Ταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!