Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για ένα παλιό αλλά ανακαινισμενο ξενοδοχείο.
Το δωμάτιο και το μπάνιο ήταν καθαρά (με μόνη εξαίρεση το σπιράλ από το τηλέφωνακι της μπανιέρας). Το στρώμα άνετο, τα μαξιλάρια λίγο πιο μεγάλα από ότι έχουμε συνηθίσει εμείς.
Η θέα από το μπαλκόνι εξαιρετική.
Το πρωινό είχε βασικά πράγματα τα οποία ηταν νοστιμα (αυγά με πολλούς τρόπους, ψώμια, σφολιατακια, δημητριακά, γιαούρτι, μαρμελάδες, φρούτα).
Οι κοινόχρηστοι χώροι καθαροί. Η πισίνα καθαρή. Το μπαρ σέρβιρε ωραίο καφέ αλλά και τα κοκτέιλ του ηταβ καλά. Η πίτσα του μας άρεσε.
Το προσωπικό πολύ ευγενικό.
Πάρκινγκ.
Εύκολα προσεγγίζεις την παραλία με τα πόδια.
Το μόνο που μας δυσαρεστησε είναι ότι ζητήσαμε να φύγουμε μια ώρα μετά από το καθορισμένο τσεκ άουτ (στις 12) και δε γινόταν. Ωστόσο μας πρότειναν εναλλακτική να αφήσουμε τις βαλίτσες στη ρεσεψιόν και να χρησιμοποιήσουμε τα κοινόχρηστα μπάνια και αποδητηρια κάτι που εμένα δε θα με έκανε να αιστανθω καλά. Οπότε φύγαμε.
Η συνολική εμπειρία ήταν ευχάριστη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, fanvil f
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2019

Ενα ξενοδοχείο με πολυ προσεγμένες εκαταστάσεις και μια πενεμορφη θέα.εμείς μείναμε στον 5ο οροφο σε ενα δωματιο ευρυχωρο με διπλο κρεβατι. το δωματιο μεσα ειχε και καφε (νεσπρεσο) δυσικα σερβιρεται και πρωινό στο εισόγειο του ξενοδοχείου.Ο χώρος της πισίνας πολυ ομορφος .το πρωσοπικο πολυ ευγενικο και πολυ καλη τιμη διανυκτέρευσης . Το προτείνω ανεπιφύλακτα ειδικά σε οικογένειες!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, marcomaria9
Η κριτική έγινε: 20 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

16-17/03/2019 η επισκεψη
70 ευρω με πρωινο (πολυ φτωχο)
Εκανα τα εξης παραπονα:

1 υγρασια στο δωματιο - φουσκωμένος τοίχος από αυτήν (room 104)
2 ο νυπτηρας του μπανιου ηταν βουλωμενος
3 το πρωινο φτωχο-χωρις να εχει κατι το φοβερο,οπως επισης υπηρχαν μυρμήγκια στο καλαθι με τα ψωμια (το οποιο η κοπελα απομακρυνε αμεσως μόλις της το τόνισα!
4 υδρομασάζ στο μπάνιο δεν λειτουργούσε,λειτουργούσε απλά το "τηλέφωνο" που έχουν όλα τα μπανια.

Θετικα

1 Η θέα από το ξενοδοχείο σίγουρα αξίζει τον κόπο στο να επισκεφτείς γενικά το Τολό
2 υπάρχουν αρκετές θέσεις πάρκινγκ στο να σταθμεύσετε κάπου το αυτοκίνητό σας
3 ο χώρος της πισίνας περιποιημένος και καθαρός

Ζήτησα από την ιδιοκτήτρια αντί για 70 ευρώ να πληρώσω 50 μιας και αυτά που έλαβα σίγουρα δεν άξιζαν τα 70 ευρώ, αρκέστηκε στο να μου αρνηθεί ευγενικά και πως το μέλλον θα προσπαθήσουν να είναι καλύτεροι!
Κάτι τέτοιο δεν με ικανοποίησε όταν μπορείς να δώσεις 24 ευρώ για ένα δωμάτιο σε Airbnb.

Οπότε μην απορείτε γιατί στο μέλλον το Airbnb θα κλείσει πολλά ξενοδοχεία.

Με λίγα λόγια ο Τολός αξίζει,ωραία ήσυχη περιοχή το ξενοδοχείο αυτό σίγουρα όχι!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
2  Ευχαριστούμε, LukasJ105
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά δωμάτια(καθαρά,τακτοποιημένα,πλήρως εξοπλισμένα)
Ευγενικό προσωπικό,μεγάλη και καθαρή πισίνα,απίστευτη θέα
Το πρωινό δεν είχε ιδιαίτερη ποικιλία και η ποιότητα μέτρια.
Επιλέξτε καφέ καλύτερα απ το pool bar.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, zakman1977
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2018

Πολύ καλή τοποθεσία με εξαιρετική θέα, εύκολο parking, ευγενικό προσωπικό. Το πρωινό είναι επαρκές, αλλά υπήρξαν μέρες που δεν έβρισκες τραπέζι λόγω του κόσμου.
Λίγο κουραστική η ανηφόρα για την πρόσβαση με τα πόδια, ιδίως αν έχεις και μικρά παιδιά...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Konstantinos K