Priceline
Etrip
StayForLong
eDreams
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Με μια λέξη… εξαιρετικό! Από πλευράς φιλοξενίας, καθαριότητας, ποιότητας ύπνου, σε συνδυασμό με ιδιωτικό parking και μοντέρνα διακόσμηση!! Το προσωπικό πάντα με χαμόγελο, έτοιμο να καλύψει οποιαδήποτε ερώτηση και επιθυμία μας!! Σε τοποθεσία παρα πολύ κοντά στη πόλη του Ναυπλίου!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, giwrgos p
Η κριτική έγινε: 13 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το Οnira Βoutique hotel είναι ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο στο ΤΟΛΟ.
Κάθε φορά που το επισκέπτομαι νοιώθω σαν το σπίτι. Φιλικό περιβάλλον με πολλές ανέσεις και πολύ καθαρό. Ο κύριος Κώστας με την κυρία Ευαγγελία και τον Ανάσταση. σε κερδίζουν από την πρώτη στιγμή...το συνιστώ ανεπιφύλακτα...

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, mariavF5069ZL
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2019

Άψογο σε όλα.. είναι αυτό που περίμενες.. ωραίο δωμάτιο με τα όλα του, πολύ καλή τοποθεσία κοντά σε παραλία κ μαγαζιά (πάς με τα πόδια παντού).. άψογη εξυπηρέτηση από ιδιοκτήτες και προσωπικό.. σίγουρα θα ξαναπάμε..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Kostasgeorgia
Η κριτική έγινε: 28 Μαρτίου 2019

Οικογενειακή επιχείρηση με ανθρώπους ζεστούς και εξυπηρετικότατους, οι οποίοι φρόντισαν να έχουμε ένα ξεκούραστο διήμερο. Πεντακάθαροι χώροι, υπέροχο πρωινό και ευγενέστατοι άνθρωποι που μας κέρδισαν από την πρώτη στιγμή. Ειλικρινά, εαν επισκευθείτε το Τολό, δεν θα βρείτε καλύτερο μέρος για διαμονή. Προσωπικά δεν υπάρχει περίπτωση να μην τους ξαναπροτιμήσω εαν βρεθώ στην περιοχή.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, O4946IZ_
Η κριτική έγινε: 12 Μαρτίου 2019

Μόλις χθες επέστρεψα από ένα υπέροχο 3ήμερο στο ξενοδοχείο Onira Boutique Hotel. Δεν έχω λόγια για να περιγράψω την εξαιρετική ποιότητα του χώρου αλλά και της φιλοξενίας από τους ιδιοκτήτες!!! Έχουν δώσει έμφαση και στην παραμικρή λεπτομέρεια που θα κάνει τη διαβίωσή μας πιο άνετη ακόμη και από το σπίτι μας. Δεν συζητάμε για καθαριότητα!!! Όλα έλαμπαν!!!! Συγχαρητήρια!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, LoveTravel399915