Priceline
Travelocity
Agoda.com44 $
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2021

Πάλι εδώ και φέτος. Για πέμπτη χρονιά.Και που αλλού θα μας πρόσεχαν τόσο.Ολα φανταστικά όπως κάθε χρόνο. Το ίδιο ζεστό και φιλόξενο οικογενειακό περιβάλλον. Το ίδιο πρόθυμο προσωπικό, πρόσχαροι, χαμογελαστοί. Το φαγητό εξίσου χορταστικό και νόστιμο, σπιτικό, ότι πρέπει για τά μικρά μας. Και η θάλασσα... λάδι,στα 15 μέτρα. Μια δοκιμή θα σας πείσει

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Entrila
Η κριτική έγινε: 14 Νοεμβρίου 2019

Το δωμάτιο στον 2ο όροφο ήταν εξαιρετικό, πεντακάθαρο, με λιτή και μοντέρνα διακόσμηση που σε ξεκούραζε. Η εξυπηρέτηση άψογη και το πρωινό γευστικό. Θα μου άρεσε να είχε λίγο πιο δυνατό φωτισμό στον καθρέφτη του δωματίου καθώς και ασανσέρ :)

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Anastasia M
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2019

Η Τοποθεσία του ξενοδοχείου πολύ καλή χωρίς την πολυκοσμία του κέντρου στο Τολό.Το δωμάτιο πολύ καθαρό άνετο στρώμα COCOΜAT με απέραντη θέα στη θάλασσα. το φαγητό που σερβίρει είναι καλομαγειρεμένο σπιτικό αλλά και με ευγένεια και χαμόγελο σερβιρισμένο!!! το συστήνω ανεπιφύλακτα για πολύ όμορφη διαμονή και φαγητό.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Antriana K
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2019

Ίσως το καλύτερο ξενοδοχείο στο τολο. Άριστο service, πολύ φιλόξενο προσωπικό,το πρωινό γεύμα στο μπουφέ που μπορείς να επιλέξεις ότι θέλεις είναι καταπληκτικό και όσο για το restaurant του ξενοδοχείου αρκεί να δοκιμάσετε μία φορά ένα από τα πιάτα του και τότε θα καταλάβετε ότι δεν έχετε ξαναφαει αντίστοιχο πιάτο πιο νόστιμο και πιο οικονομικό. Η θέα του εκπληκτική, το σαλόνι του πολύ φιλόξενο για χαλάρωση το βράδυ κάτω από τις υπέροχες μουσικές επιλογές του Σταύρου. Έχουν κερδίσει την εμπιστοσύνη μας τα τελευταία 4 χρόνια. Σας ευχαριστούμε από καρδιάς. Είστε καταπληκτικοι. Θα τα πούμε του χρόνου πάλι σίγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Jimkottis
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2019

Είναι από τα καλύτερα μέρη στην καλύτερη τοποθεσία. Είμαστε 4μελη οικογένεια μέ παιδιά 2 και 6 χρονών. Πλούσιο πρωινό για όλα τά γούστα, μεγάλα κρεβάτια, πεντακάθαρα όλα, μαγειρευτά σπιτικά, σούπες, πλούσιο μενού για όλους και τό πιό σημαντικά, αρκετά καλές τιμές. Η θάλασσα στά 15 μέτρα, μπαλκόνια μέ θέα,άνετο πάρκινγκ. Πολύ καλή εξυπηρέτησε, ξεπερνά τά προσδοκώμενα. Πολύ μεγάλο ενδιαφέρον για τόν κάθε έναν από εμάς ξεχωριστά. Εχει γίνει σίγουρα το μόνιμο μέρος για τίς διακοπές μάς τά τελευταία χρόνια.Ενα μπράβο μόνο είναι λίγο. Ευχαριστούμε για όλα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Ani D