Agoda.com
Πολλαπλοί τρόποι πληρωμής
Vio.com
Η κριτική έγινε: 19 Σεπτεμβρίου 2021

Η διαμονή μου στο ξενοδοχείο ήταν καταπληκτική!!!
Πεντακάθαρο το δωμάτιο και τα κορίτσια που το καθάριζαν πολύ εξυπηρετικά.
Όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου διακοσμημένοι
με γούστο και καθαροί.
Το πρωινό είχε από όλες τις γεύσεις και η υπάλληλος που ήταν στη τραπεζαρία φρόντιζε να το επανεφοδιάζει κάθε τόσο!!!
Η πισίνα του ξενοδοχείου πολύ καθαρή και όταν χρειάστηκα κάτι από το beach bar αμέσως εξυπηρετήθηκα με ευγένεια και χαμόγελο από το προσωπικό!!!
Φυσικά το ίδιο ισχύει και για τους ρεσεψιονίστες.Σε ότι απορίες είχα ακόμη και για τα αξιοθέατα του Τολό και του Ναυπλίου με χαμόγελο μου απάντησαν!!!
Άνετα λοιπόν το συνιστώ και σίγουρα αν ξαναβρεθώ στο Τολό εκεί θα κλείσω δωμάτιο πάλι.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, X4037FW_
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μας στο ξενοδοχείο ήταν εξαιρετική! Πολύ καθαρά δωμάτια αλλά και πολύ ευγενικό προσωπικο πάντα πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει σε ολα. Τα κορίτσια έμπαιναν καθημερινα καθάριζαν, σφουγγάριζαν και άλλαζαν πετσέτες. Το πρωινό πολύ πλούσιο, με γεύσεις για όλα τα γούστα. Προσεγμένη και καθαρή πισίνα αλλά και πολύ όμορφοι εξωτερικοί χώροι. Πολύ κοντά στην κεντρικη παραλία του Τολου αλλά και σε μαγαζιά.. Υποστήριξη και για διαμονή ΑΜΕΑ.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 169efik
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2021

Επισκεφτηκαμε το ξενοδοχείο οικογενειακως για 4 ημέρες και μείναμε απόλυτα ικανοποιημενοι απ όλες τις παροχές του και ειδικά απ τη πισίνα όπου τα παιδιά ενθουσιαστηκαν. Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό και ευγενεστατοι όλοι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 289dimitran
Η κριτική έγινε: 16 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφο.. Με πεντακάθαρο νερό στην πισίνα. Πολύ ευγενικό προσωπικό και καθαρά δωμάτια. Πρωινό σε μπουφέ καλό όχι υπέροχο αλλά ειναι το κλασικό οπως και στα περισσότερα. Απέναντι ακριβώς βρίσκεται η παραλία και είναι πολύ εύκολο στο να το βρει κανείς

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Hrafos
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020

Περάσαμε τις φετινές μας διακοπές στο Τολό στο ξενοδοχείο και μείναμε απόλυτα ικανοποιηένοι. Το ξενοδοχείο τα είχε όλα: άψογη καθαριότητα, πλούσιο πρωινό, ευγενέστατο και ευδιάθετο προσωπικο, η παροχή του πάρκινγκ, πισίνας και η τοποθεσία. Ευχαριστούμε πολύ! Συγχαρητήρια στην ομάδα. Συνεχίστε δυναμικά παρόλες τις δύσκολες συνθήκες!

1  Ευχαριστούμε, mak75_79