TripAdvisor

“Βραδάκι ”
Κριτική για: Ιππόκαμπος

Ιππόκαμπος
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον, ρομαντικό με ποικιλία από κοκτέιλ. Πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό το προσωπικό τους. Άνετα και ευρύχωρα καθίσματα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Faiy P

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2019

Εξαιρετικη η θέα με το απέραντο γαλάζιο.Αν πινόταν και ο καφές θα ηταν τελεια.Με ενα μονο γκαρσονι να τρεχει πανικοβλητο να προλαβει τις παραγγελιες.Δεν αρκει μονο η τοποθεσια χρειάζονται και αλλα πραγματα για να κερδισεις τον πελατη

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, LENAPRAP
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2019

πολυ ωραιο περιβάλλον και όμορφη θεα εχει δύο τμήματα για να καθίσεις εξωτερικά ωραία θέα στο απέναντι νησακι αξιζει να το επισκευτεις για ανα χαλαρο βραδυνό απεριτιφ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, marcomaria9
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουνίου 2019

Καθαρό με εξυπηρετικό προσωπικό,δροσερά ποτά και τέλεια πίτσα για να συνοδεύσεις την μπυρα σου!!!Θα ξαναπάω σιγουρα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, ADAMANTIA0408
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Κάναμε μισή ώρα να παραγγείλουμε (χωρίς να φταίει το σέρβις διότι τριήμερο Αγίου πνεύματος και έχουν στο μαγαζί για όλο τον εξωτερικό χώρο ένα άτομο για το σέρβις.) Μας ήρθαν και στην βάφλα μας είχε μέσα ένα κομμάτι πλαστικού και το δώσαμε στην σερβιτόρα και μας είπε συγγνώμη θα ενημερώσω μέσα. Χωρίς να έρθει κάποιος υπεύθυνος να μας μιλήσει και να μας ζητήσει συγγνώμη γιατί αν αυτό το τρώγαμε μπορεί να υπήρχε πρόβλημα για πλύση στομάχου και τέτοια. Τέλος πάντων απαράδεκτο όλο αυτό το πρόκειται να ξαναπατήσω σε αυτό το μέρος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Giorgos B

Ιππόκαμπος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τολό, Περιοχή Αργολίδας

Ιππόκαμπος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!