“Αρκετα κακο σερβις”

Marinero Taverna
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Θα ξεκινησω απο τα θετικα. Οτι παραγγειλαμε ηταν νοστιμο. Και συνεχιζω με τα αρνητικα. Εφαγα τον αντρα μου να παμε στο συγκεκριμενο μαγαζι γιατι ηταν το πρωτο σε κριτικες της περιοχης. (ΓΙΑΤΙ;)
Οταν φτασαμε ο ιδιοκτητης μας εφερε ενα τραπεζομαντηλο και μας ειπε "στρωστε". Οκ, γελασα, δεν μου ηταν κοπος να στρωσω και να βοηθησω εναν ανθρωπο φανερα κουρασμενο. Στην συνεχεια μας πηρε παραγγελια ενω καθοταν σε ενα τραπεζι πιο διπλα και επρεπε να φωναζουμε τα φαγητα που θελουμε και να μας ακουει ολο το μαγαζι. Το προσπερναω κ αυτο γιατι οπως ειπα και πριν ο ανθρωπος φαινοταν φανερα κουρασμενος. Στην συνεχεια περπατουσε αναμεσα στα τραπεζια και ελεγε δυνατα και ενοχλημενα το ποσο κουρασμενος ειναι, οτι πλακωσαν ολοι μαζι οι πελατες και οτι θα το κλεισει το μαγαζι να ησυχασει. Στην ερωτηση μιας παρεας που ηρθε πιο μετα απο εμας, για το αν υπαρχει διαθεσιμο τραπεζι απαντησε "Εδω ρε δεν το βλεπεις;" φυσικα σηκωθηκαν και εφυγαν και καλα εκαναν. Το χειροτερο ολων ειναι πως ενω ηθελα ψητο ψαρι, προσπαθουσε να με πεισει οτι το τηγανητο ειναι πιο νοστιμο. Εγω επεμενα στο ψητο και μετα απο κανενα 20λεπτο ηρθε με τηγανητο και λεει θα σε στεναχωρησω αλλα στο καναμε τηγανητο γιατι δεν προλαβαιναμε, ηρθατε ολοι μαζι. Φυσικα φυγαμε με νευρα και χωρις αποδειξη. Δεν το εχω συναντησει ποτε ξανα αυτο στην ζωη μου. Κατανοητη η κουραση, αλλα δεν σου φταιει ο κοσμος που ερχεται να περασει ομορφα και να σου ακουμπησει τα χρηματα του.

4  Ευχαριστούμε, elenak859

Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2021

Πραγματικά πολύ νόστιμα πιάτα, φιλικό περιβάλλον, καθαρό μαγαζί. Τα πιάτα αργούν λίγο γιατί υπάρχει αγάπη στα πιάτα. Οι μερίδες δεν είναι τεράστιες γιατί υπάρχει τεράστια ποιότητα. Καλά να περάσετε....

1  Ευχαριστούμε, Grisimo
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μουσακάς άπαικτος. Κολοκυθοκεφτέδες θεικοί. Στην επόμενη επίσκεψη θα τιμήσω την γαριδομακαρονάδα. Ευγενικοί και φιλικοί στην εξυπηρέτηση. Σπιτική κουζίνα.

Ευχαριστούμε, _P6373AS
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2021

Ειλικρινά αυτό το μαγαζί σε κερδίζει από την πρώτη κιόλας μπουκιά!Επιλέξαμε κρητικό ντάκο που κάτι παρόμοιο έχω δοκιμάσει μόνο σε πολύ λίγα εστιατόρια ακόμα και στη Κρήτη.2ο ορεκτικό σαγανάκι απόλυτος συνδυασμός αλμυρού αλλά και γλυκού!Κυρίως πιάτα μπιφτέκι και κοντομπέικον που ηταν πολύ μαλακά και πεντανόστιμα.
Ο Κ.Νίκος και η οικογένεια του πολύ φιλικοί και έξω και καρδιά άνθρωποι!
Το καλύτερο εστιατόριο,πραγματικά,που έχω φάει εδώ κ καιρό!Συνιστώ με κλειστά μάτια!

Ευχαριστούμε, aggelos_insurance
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2021

Όλα τα λεφτά μουσακάς μάγειρευτα γαριδομακαροναδα η πιο τέλεια που έφαγα ποτέ!!! Ο κυρ Νίκος ευγενεστατος οικογενειακό περιβάλλον μέγαλες μερίδες καλές τιμές!!! Μπράβο σας!!!

3  Ευχαριστούμε, Sideris77

Marinero Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τολό, Περιοχή Αργολίδας

Marinero Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!