TripAdvisor

“Απογοήτευση..”
Κριτική για: Pitogyro

Pitogyro
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά από αυτό το μαγαζί απογοητεύτηκα.. είχα διαβάσει πολύ καλά λόγια μέσα στις κριτικές κ νόμιζα πως θα φάμε πολύ καλά στο συγκεκριμένο μαγαζί.. δεν ήταν ακριβώς έτσι.. δεν ήταν άθλιο αλλά πήραμε τυλιχτα κ ήταν φουλ τυποποιημένα..συν ότι ζήτησα στο τυλιχτο λίγη κέτσαπ κ μου έβαλαν το μισό μπουκάλι, δεν το έφαγα φυσικά.. κ στου άντρα μ το τυλιχτο άλλα υλικά τους είπε να βάλουν άλλα έβαλαν..τουλαχιστον μας το άλλαξαν..δεν θα ξαναπήγαινα..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, dimi23032009

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζι είναι πολύ όμορφο και πολύ καθαρό ,τα σουβλάκια τους είναι νόστιμα εκτός από το τζατζίκι που δεν μοιάζει με τζατζίκι αλλά με γιαουρτάκι..το πρόβλημα του μαγαζιού είναι στην οργάνωση στα 4-5 τραπεζάκια τα χάνουν η κοπέλα που μας έφερε τα φαγητά και εξυπηρετούσε έξω την ψάχναμε κάνα μισαωρο να την πληρωσουμε και μόλις την είδαμε την φωνάξαμε εμείς και άλλο ένα ζευγάρι που καθόταν δίπλα μας μας έκανε σημάδι ότι μας ειδε και μετά από ένα λεπτό βγαίνει από την πόρτα του μαγαζιού με την τσάντα της και φεύγει και εμείς ακόμα περιμένουμε τελικά μπήκα στο κατάστημα να πληρώσω ήταν μια κοπέλα μέσα στο ταμείο μόνη της και εξυπηρετούσε και άτομα για πακέτο η στο χέρι ...Κρίμα και πάλι κρίμα το μαγαζι χρειάζεται και άλλο προσωπικο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, 395izabellaa
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουνίου 2019

Απο το καλύτερο σουβλάκι που έχουμε φάει εκτός Αθήνας! Το κρέας πολύ νόστιμο, "στεγνές" πίτες και πατάτες, χωρίς να στάζουν λάδια! Πολύ καλές μερίδες, ποικιλία γεύσεων και πολύ καλές τιμές! Το προσωπικό είναι ευγενικό κι εξυπηρετικό και το μαγαζί πολυ καθαρό!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, marioan987
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φαγαμε αρκετες φορες οσο ειμασταν στην περιοχη καθαρο μαγαζι καλη εξυπηρετηση χορταστικα και νοστιμα ολα οσα δοκιμασαμε το μονο που θελει προσοχη ειναι πως οτι πηραμε να πιουμε τοσες μερες ηταν ζεστο αυτο θα πρεπει να το προσεξετε κατα τα αλλα ειναι καλη επιλογη και κυριως οικονομικη!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, 947litsal
Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο!!! Το εννοούμε.Αυγουστο μήνα βρεθήκαμε Τολό με 3 παιδιά απαιτητικά στο φαγητό.Φαγαμε 6 ημέρες στο ΠΙΤΟΓΥΡΟ.Σουβλακια απαιχτα όπως και οι σαλάτες τους.μαλακα σουβλάκια , ζουμερα και μεγάλες μερίδες.Μπραβο στα παιδιά που το έχουν!! Μέχρι καρέκλακια για μωρα και παιχνίδια μας έφερε η ιδιοκτήτρια για να απασχολούνται τα παιδιά.Συγχαριτηρια πολύ καλό σοβαρό και πεντακάθαρο μαγαζι

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Christos G

Pitogyro: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τολό, Περιοχή Αργολίδας

Pitogyro: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!