StayForLong
85 €
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2019

Δεν εχω να πω κατι αρνητικο για το συγκεκριμενο ξενοδοχειο. Όντας απαιτητική ως προς τη συμπεριφορα και την ευγενεια του προσωπικού,μόνο μπραβο εχω να πω,καθώς όλοι μα όλοι ήταν ευγενεστατοι,απο τις κοπελες στη ρεσεψιον (Ειρήνη κλπ) μεχρι και τις κυριες στην καθαριοτητα. Δεν ειχα καλο σημα wi fi στο δωματιο και την επομενη με μετεφεραν σε αλλο! Πρωινό εξαιρετικό,τοποθεσία πιο καλη δε γινεται,καθαριοτητα αψογη! Θα το ξαναπροτιμήσω σιγουρα,αφου οταν εισαι σε mood διακοπων και χαλαρωσης,τετοιους ανθρωπους θελεις να εχεις γυρω σου! Συνεχιστε ετσι!!!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, XristinaXantho83
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2019

Μείναμε για 5 βράδια. Το πρωινό ήταν πολύ καλό. Η Μαρία στη reseption μας φέρθηκε άψογα. Το δωμάτιο παραπάνω από ικανοποιητικό. Ότι πρέπει για οικογένειες και σε πολύ καλή τιμή. Κυριολεκτικά τα δωμάτια είναι πάνω στο κύμα. Αξίζει να το επισκεφτείτε!

Ευχαριστούμε, jxasio13
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2019

Φτάνοντας στο ξενοδοχείο μας περιμεναν ευχάριστες εκπλήξεις. Η τοποθεσία υπεροχη οι άνθρωποι του ξενοδοχειο ευγενεστατοι κ πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν κάθε μας αναγκη. Τα δωμάτια ανακαινισμένα καθαρά κ με φανταστικη θεά στη θάλασσα σαν να βρίσκεσαι πανω σε καταστρωμα πλοίου. Οσο για το πρωινό κ το βραδυνό,απλα εξαιρετικά. Πολλές επιλογές απο την ελληνική κουζίνα, ολα πεντανοστιμα, φρεσκιες σαλάτες καθώς κ απίθανες ελληνικές παραδοσιακές πίτες. Ελπίζω του χρονου να ειμαστε ξανα μαζι σας.

1  Ευχαριστούμε, Maria T
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2019

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο τον Ιούλιο.Φύγαμε με τις καλύτερες εντυπώσεις και από τις παροχές του ξενοδοχείου αλλά και από την ευγένεια του προσωπικού.Η τοποθεσία που βρίσκεται το ξενοδοχείο εξυπηρετεί διότι δεν χρειάζεται να χρησιμοποιήσεις μεταφορικό μέσο .Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Να ευχαριστήσω και προσωπικά την κ.Κυριακή. Σας ευχαριστούμε πολύ!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Giota S
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2019

Ανακαινισμένο ξενοδοχείο με φοβερη θέα .
Πρωινό με νόστιμες επιλογές .
Καθαρή πισίνα με poll bar!!!
Πολύ ευγενικό προσωπικό .!
Πάρκινγκ ιδιωτικό για τους πελάτες του ξενοδοχείου σημαντικότατο για την περίοχη..

Ευχαριστούμε, dapollasm