Ανοικτά σήμερα: 9:30 π.μ. - 1:30 μ.μ., 6:00 μ.μ. - 10:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Εκπληκτική εμπειρία

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2018
Angie D
μέσω κινητής συσκευής
Παρα πολύ καλή εμπειρία

Πήραμε το Μανταλένα από Άστρος για Ύδρα και Σπέτσες με την κόρη μας 8,5 ετών. Το πλοίο ήταν πολύ... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2018
Naftikos
Αθήνα, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν τηρείται κανένα μέτρο προστασίας, ενώ τη δεδομένη χρονική στιγμή έχουμε έξαρση του covid19 στη χώρα. Ακόμη και άτομα από το προσωπικό φοράνε τις μάσκες κατεβασμένες.
Επίσης, στισ Σπέτσες αργήσαμε στην κυριολεξία 2-3 λεπτά και το καράβι είχε ήδη φύγει, με αποτέλεσμα να ξεμείνουμε στο νησί, χωρίς τρόπο επιστροφής!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, 35eirinin
Ο/η lily e, office staff του Pegasus Cruises, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Αυγούστου 2020

Η εταιρεία μας εφαρμόζει όλα τα μέτρα που ζητήθηκαν από το κράτος για το COVID-19 και έχουμε ανταποκριθεί θετικά σε όλους τους ελέγχους που έχουν γίνει στα σκάφη μας από τις λιμενικές αρχές.
Η αναχώρηση από κάθε νησί είναι προγραμματισμένη από την εκκίνηση του ταξιδιού, αναγγέλεται από τα μεγάφωνα και είναι υποχρέωση όλων να τηρούν το πρόγραμμα προς εξυπηρέτηση του συνόλου των επιβατών και την ομαλή διεξαγωγή της κρουαζιέρας.

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κρουαζιέρα ξεκινά απ το Τολο και πάει πρώτα Ύδρα και μετά Σπέτσες. Αξίζει πραγματικά κάποιος να την δοκιμάσει. Πολύ καλά οργανωμένη και σχετικά φθηνή!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Angie D
Ο/η Lily-Pegasus-Cruises, Γραφείο Τολό του Pegasus Cruises, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια. Είναι χαρά μας που ευχαριστηθήκατε την ημέρα σας μαζί μας!

Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2018

Πήραμε το Μανταλένα από Άστρος για Ύδρα και Σπέτσες με την κόρη μας 8,5 ετών.
Το πλοίο ήταν πολύ καθαρό (λίγο οι τουαλέτες θέλουν περισσότερη προσοχή), το πλήρωμα φιλικό και ευγενικό. Οι προορισμοί γνωστοί και εξαιρετικοί με τόσο χρόνο όσο χρειαζόταν και στους δύο.
Πραγματικά ένας εξαιρετικός τρόπος να κάνει κανείς κάτι διαφορετικό, ενδιαφέρον και με κόστος απόλυτα ανάλογο αυτού που παίρνεις.
Μπράβο τους.
ΥΓ. Αν πάτε καλοκαίρι πάρτε καπέλο και ελαφριά ρούχα...

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Naftikos
Ο/η Lily-Pegasus-Cruises, office staff του Pegasus Cruises, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια και χαιρόμαστε που περάσατε όμορφα μαζί μας! Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού!

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2017

Εμείς επιλέξαμε να πάμε μια βραδινή βόλτα στο Ναυπλιο.
Μια αλλαγή αντί για αυτοκίνητο.
Πολύ ρομαντικό,ωραίο και πολύ καθαρό πλοιο,ευγενικό προσωπικό.
Περάσαμε πολύ όμορφα.Σας συνιστούμε ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2017
3  Ευχαριστούμε, MAGDALENA JOANN... G
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2017

Πολύ καλή ευκαιρία να επισκεφτεί κάποιος την Ύδρα και τις Σπέτσες με αυτόν τον τρόπο. Το πλοίο πολύ καθαρό, το προσωπικό ευγενέστατο και οι τιμές στο bar πολύ καλές. Λίγο τσιμπημένο το εισητήριο (34€/άτομο), αλλά τελικά σίγουρα άξιζε ο κόπος.
8.45 αναχώρηση από Τολό, 3 ώρες στάση στην Ύδρα, 2 στις Σπέτσες και επιστροφή περίπου στις 19.15.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2017
3  Ευχαριστούμε, Thomas-Lydia