“Καταπληκτικά!!!”
Κριτική για: Bob's Ταβέρνα

Bob's Ταβέρνα
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο δωματιο,καθαρο και με υπεροχη θεα...η δε τιμη ασυναγωνιστη...οσο για το φαγητό η μαμα Νικη εξαιρετικη..οι τιμες προσιτες σε ολους..Τάκη,Τζιμη θα τα ξαναπουμε

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, ntinasilintziri930

Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εξυπηρέτηση.υπεροχο φαγητό.εκπληκτικη θέα.οικογενειακο περιβάλλον.την συνιστώ ανεπιφύλακτα .ευχαριστούμε για όλα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, janitalejandra
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτική κουζίνα της κ.Νικης!! Απίστευτη εξυπηρέτηση !! Οικογενειακό κλίμα !! Προσιτές τιμές !!! Υπέροχη θέα!! Τάκη , Τζίμη ευχαριστούμε για όλα !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Maridimi P
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2017

Είπαμε να καθίσουμε να φάμε ένα βράδυ δίπλα στο κύμα, σε κάποιο από τα μαγαζάκι που είναι στη σειρά επάνω στην παραλία. Θεωρώ ότι ήταν η χειρότερη επιλογή. Καταλήξαμε να φάμε (εγώ τουλάχιστον) μόνο σαλάτα και χόρτα. Αφού καθίσαμε και δώσαμε παραγγελία για μικρά ψαράκια σύμφωνα με κατάλογο του καταστήματος, ερχόταν ο σερβιτόρος και μας έλεγε "αυτό τελείωσε... θέλετε το άλλο?" Νομίζω ότι είναι αντιεπαγγελματικό και ανήθικο να μην ενημερώνεις τους πελάτες πριν στρογγυλοκαθίσουν για το ποιες επιλογές έχουν. Και θα έπρεπε να μη αφήνουν τους καταλόγους στα τραπέζια σε τέτοιες περιπτώσεις. Είναι από τα χειρότερα μαγαζιά που έχω δει ποτέ σε σερβις (περιμέναμε πάνω από μια ώρα να μας ενημερώσουν ότι τελείωσαν αυτά που παραγγείλαμε ... και ότι δε θα φάμε χαχαχα) !!! Ήμαρτον παιδιά ... αν θέλουμε να συμπεριφερόμαστε έτσι στους τουρίστες Έλληνες ή ξένους, θα το κλείσουμε το μαγαζί αργά ή γρήγορα ... και μετά να μην έχουμε παράπονο γιατί δεν υπάρχει δουλειά και πελατεία ...

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2017
3  Ευχαριστούμε, katerilmb
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2017

η καλυτερη ταβερνα του τολο. μερακι,φαντασια και εκατο τις εκατο ελληνικες γευσεις.Πραγμα σπανιο στις μερες μας...

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Trip445627

Bob's Ταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τολό, Περιοχή Αργολίδας

Bob's Ταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!