Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
ZenHotels.com
eDreams
StayForLong
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε μετά από μια απογοήτευση, μας υποδέχτηκαν υπέροχοι άνθρωποι που από το τηλέφωνο ακούστηκαν εξαιρετικοί, η κυρία Μαρίνα και ο κύριος Άγγελος είναι ιδιαίτεροι άνθρωποι κ ο χώρος ακριβώς όπως τον περιέγραψαν, ιδανικός για παιδιά (ειδικά για ένα εξάχρονο ταρζαν σαν τον δικό μου)με χώρο για το αυτοκίνητο, καθαρούς χώρους και την παραλία δέκα βήματα με τα πόδια. .
Θα ξανά έρθω το μόνο σίγουρο. .
Ευχαριστούμε για όλα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017