“Συνεπης πολυ καλο service k καλες τιμες”
Κριτική για: Vueling Airlines

Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2017

Πολυ φιλικη στην ωρα της χωρις καθυστερησεις κ πολυ καλο service. Δεν προσφερειφαγητο κ καφε ουτε καν νερο ολα πρεπει να τα πληρωσεις.

Ευχαριστούμε, Sophia M
Γράψτε μια κριτική

Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2017

Ταξίδεψα πρόσφατα με την Vueling και η εμπειρία δεν ήταν και η καλύτερη. Πλήρωσα 470€( τόσο όσο είχα πληρώσει πριν λίγους μήνες με την DELTA για Nέα Υόρκη, με τέλεια εξυπηρέτηση) και δεν μου έδωσαν να πιω ούτε νερό. Πουλούσαν το μικρό- μικρό μπουκαλάκι 2,40€ και φυσικά δεν καταδέχθηκα να αγοράσω. Με τόσο ακριβό εισιτήριο είχα εξυπηρέτηση σαν να ήμουν σε πτήση Low Cost. Κανείς δεν με είχε ενημερώσει για αυτό. Όσο για τηλεόραση να σε απασχολήσει κατά τη διάρκεια της πτήσης , ούτε λόγος. Τις αεροσυνοδούς τις είδαμε όταν μας χαιρετούσαν και όταν μας πουλούσαν το νεράκι. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ>

Ευχαριστούμε, demimar7
Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη φορά πετάξαμε με τη συγκεκριμένη αεροπορική με απευθείας πτήση απο Ρόδο για Ρώμη. Η πτήση απο 4,35 τα ξημερώματα έφυγε τελικά 7,35, ενω μας ανάγκασαν να είμαστε στο αεροδρόμιο για τσεκ ιν απο τις 3 παρα. Κατα τα άλλα τα αεροπλάνα ήταν πολύ καλά και το προσωπικό ευγενικό. Παρόλα αυτά θα το σκεφτόμουν για να ταξιδέψω ξανά με τη συγκεκριμένη εταιρεια.

Ευχαριστούμε, Foteinh F
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2017

Χωρίς ιδιαίτερες καθυστερήσεις άνετο ταξίδι.Το μόνο μελανό σημείο ήταν η έλλειψη ιδιαίτερης καθαριότητας μέσα στην καμπίνα σκουπίδια στο πάτωμα κλπ!!!

Ευχαριστούμε, 951joanna
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2017

Πρώτη φορά ταξίδεψα με την εταιρία κ μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις.Παρόλο που ήταν low cost πτήση ταξιδέψαμε με Air Bus A319 που ειχε δερμάτινα καθίσματα μάρκας Recaro.Τι να πω άνεση!!! Ήταν μεταμεσονύχτια πτηση ,γιατι μας βόλευε για να κερδίσουμε περισσότερο χρόνο στην Βαρκελώνη, οποτε είχε ελάχιστο κόσμο.καθε ένας είχε απο 3 θέσεις οπότε ήταν ξεκούραστο ταξίδι.Επίσης ήταν στην ώρα ακριβώς του προγράμματος.Θα την επέλεγα οπωσδήποτε ξανά.

Ευχαριστούμε, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Τ