“Ταξίδι στην Αμερική”
Κριτική για: Turkish Airlines

Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2018

Πολύ άνετο ταξίδι...καθαρό αεροσκάφος...ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό...πολυ νόστιμο φαγητό...ταξιδέψαμε ξανά και θα ξανα-ταξιδέψουμε

• Φαγητό και ποτό
    • Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
    • Check-in και επιβίβαση (π.χ. αποτελεσματικότητα, εξυπηρέτηση στην πύλη)
Ευχαριστούμε, AΝΘΗ Κ

Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2018

Αψογη σχεδον σε ολα ,καθαριοτητα ευγενεια,και ταχυτητα κατι που καθε ταξιδιωτης ψαχνει ,μπορω να πω οτι σαν εταιρια με ικανοποιησε περισσοτερο απο ολες στα τελευταια μου ταξιδια,σιγουρα μια εταιρια που θα επιλεξω για τον επομενο προορισμο μου.

• Φαγητό και ποτό
    • Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
    • Check-in και επιβίβαση (π.χ. αποτελεσματικότητα, εξυπηρέτηση στην πύλη)
Ευχαριστούμε, panagiota k
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κατάσταση στο Business Lounge του αεροδρομίου στο Λαγος είναι τραγική.Ο μονος καφές που υπάρχει είναι Νεςκαφε και ο μπουφές είναι φτωχότερος κάθε μήνας που περναει.Παντως η τιμή του εισιτηρίου ανεβαίνει!!!

Ευχαριστούμε, Spyridon P
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μεγάλο θεωρητικά ταξίδι που αναπόφευκτα έχει τουλάχιστον μια σταση (εμείς πήγαμε μέσω κωνσταντινουπολης) και μας φάνηκε παιχνίδι...το προσωπικό άψογο και πάντα με διάθεση για εξυπηρέτηση...τα γεύματα πλούσια και αρκετά γευστικά,ποτά άφθονα ανά πάσα ώρα και στιγμή...

Ευχαριστούμε, grivasvasilis4444
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2018

Τόσο στο ταξίδι αυτόόσο και στο ταξίδι επιστροφής στα boarding passes είχαμε διαφορετικές θέσεις από αυτές που είχαμε κλείσει στο booking. Αποτέλεσμα να κάνουμε αμοιβαίες αλλαγές θέσεων μέσα στο αελοπλάνο λες και βρισκόμασταν σε λεωφορείο προηγούμενων δεκαετιών. Νομίζω ότι στις Turkish Airlines έχουν επεκταθεί πέρα από τις πραγματικές τους δυνατότητες.

Ευχαριστούμε, Manolis S