“Απάτη”
Κριτική για: Swiss International Air Lines [SWISS]

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2020

Ήταν να ταξιδέψω 2 Μαΐου από Αθήνα Ζυρίχη και στο check-in μου είπαν πως υπάρχει πρόβλημα στην κάρτα το οποίο ήταν λάθος δικό τους μου είπαν δεν μπορώ να ταξιδέψω και ενώ μέχρι εκείνη τη στιγμή είχανε δεσμεύσει τα χρήματα της κράτησης μου ακύρωσαν την κράτηση και τράβηξαν τα χρήματα θα κινηθώ δικαστικά

Ημερομηνία ταξιδιού: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, Vlassispan

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αντιμετώπισα μερικά προβλήματα στην προσπάθεια μου να κάνω check in online για την swiss μέσω της ιστοσελίδας της Lufthansa από όπου ειχα αγοράσει το εισιτήριο, καθώς προσπάθησα 3-4 φορές να κάνω check in και μου έλεγε πως υπήρχε ένα πρόβλημα και θα έπρεπε να κάνω check in στο αεροδρόμιο αλλά ευτυχώς αργοτερα τα κατάφερα, το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό. Οι θέσεις άνετες και με αρκετές ταινίες για να διαλέξεις, μας προσέφεραν σνακ, και υπήρχαν δύο επιλογές για το γεύμα μεταξύ vegetarian και κοτόπουλου, αργότερα μας έδωσαν ένα ακόμη σνακ και μια καυτή πετσέτα, και πως πάντα σε κάθε πτήση της swiiss στο τέλος προσφέρουν και σοκολάτες.

Ημερομηνία ταξιδιού: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Lorenc_Ll
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μας εξήγησαν ότι η πτήση μας είχε καθυστέρηση, επειδή το αεροσκάφος έφτασε στην Ζυρίχη με καθυστέρηση .
Πάντως δεν υπήρξε κανένα άλλο θέμα :
η εξυπηρέτηση από το προσωπικό στην πτήση ήταν τέλεια με χαμόγελο και επαγγελματισμό , και δεν είχαμε κανένα πρόβλημα με τις αποσκευές .
Βέβαια όταν γνωρίζεις ότι θα φτάσεις στο αεροδρόμιο της Αθήνας μετά τα μεσάνυχτα , και στο σπίτι σου 2 ώρες αργότερα , η κάθε μια ώρα καθυστέρησης σου φαίνεται αιωνιότητα ...!

Ημερομηνία ταξιδιού: Ιανουάριος 2020
52  Ευχαριστούμε, LUXURYNOMAD_1966-
Η κριτική γράφτηκε 23 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ακρίβεια στις ωρες αναχώρησης και άφιξης πολυ καλή εξυπηρέτηση απο το πλήρωμα υψηλο επαγγελματικό επίπεδο!
Το φαγητό θα μπορούσε να ειναι καλύτερο ιδιαίτερα το γλυκό!

Ημερομηνία ταξιδιού: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, P1720WH_
Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Βραδινή επιστροφή από την Ζυρίχη στην Αθήνα . Πολύ καλή εξυπηρέτηση -όπως πάντα- , τόσο στο αεροδρόμιο όσο και στο αεροσκάφος . Χαμόγελα από το προσωπικό και προθυμία , ακρίβεια στα ωράρια , και κανένα πρόβλημα με τις αποσκευές .

Ημερομηνία ταξιδιού: Νοέμβριος 2019
64  Ευχαριστούμε, LUXURYNOMAD_1966-