“Όλα Ok !!!”
Κριτική για: Swiss International Air Lines [SWISS]

Η κριτική γράφτηκε 12 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Βραδινή επιστροφή από την Ζυρίχη στην Αθήνα . Πολύ καλή εξυπηρέτηση -όπως πάντα- , τόσο στο αεροδρόμιο όσο και στο αεροσκάφος . Χαμόγελα από το προσωπικό και προθυμία , ακρίβεια στα ωράρια , και κανένα πρόβλημα με τις αποσκευές .

Ημερομηνία ταξιδιού: Νοέμβριος 2019
64  Ευχαριστούμε, LUXURYNOMAD_1966-

Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2019

Ταξιδι με την Swiss στην Γενευη. Πολυ καλη εταιρεια με καλες υπηρεσιες και καλη εξυπηρετηση των πελατων της εντος αλλα και εκτος αεροσκαφους.

Ημερομηνία ταξιδιού: Νοέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, DemetrisVlachos
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2019

Επέστρεφα από Καναδά. Μου άρεσε που είχα ακούσει πολύ καλά λόγια για την εταιρία και ήθελα να διαπιστώσω αν όντως ισχύουν. Ήταν πολύ καλά, όλα: το αεροσκάφος, οι αεροσυνοδοί το φαγητό. Η όλη εμπειρία ήταν εξαιρετική!

Ημερομηνία ταξιδιού: Ιανουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, pelie m
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2019

Κακό κρύο φαγητό. Το προσωπικό ενω το καλούσα για να φέρει μια κουβέρτα για την γυναίκα μου δεν ερχόταν. Όσες φορές ζήτησα από κοπέλες που περναγαν κουβέρτα μου έλεγαν ναι αλλά δεν εφερνα ποτέ και όταν ήταν έντονες οι παρατηρήσεις μόνο που δεν μου την έφεραν στο κεφάλι

Ημερομηνία ταξιδιού: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Ioannis M
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αψογη εξυπηρετηση
Επιστρεφαμε απο Πραγα μεσω Ζυρίχης και η πρηση μας ακυρωθηκε δεν γνωριζουμε για πιο λογο
Την ίδια στιγμή επιβιβαζοταν οι ταξιδιωτες με την πτήση της Aegean για Αυηνα οπου ηταν και ο τελικος μας προορισμός
Διχως δευτερηβσκεψη οι ανθρωποι της swiss μας τακτοποιησαν στην πτηση της Aegean και επιστρεψαμε κανονικά και γρηγοροτερα απο ότι θα επιστρεφαμε με τα κανονικα μας εισητήρια
Ευχαριστούμε πολυ

Ημερομηνία ταξιδιού: Δεκέμβριος 2018