“Αψογη πτήση”
Κριτική για: Swiss International Air Lines

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2018

πολύ καλή πτήση. η καλύτερη διακερ=κριμένηνθέση που έχω πεταξει μέχρι στιγμής. πολύ καλή εξυπηρέτηση από τις αεροσυνοδούς και καλη οιότητα φαγητού.

Ευχαριστούμε, cutdog1

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ταξίδεψα μαζί με την οικογένεια μου πρόσφατα απο Αθήνα για Ζυριχη μετ επιστροφή. Πολύ καλή εξυπηρέτηση, ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό. Χωρίς καθυστερήσεις. Το φαγητό ωραίο όταν πηγαίναμε Ζυριχη ήταν πρωινό οκ δεν τρελάθηκα αλλά κατα την επιστροφή το μεσημεριανό ήταν super ακόμη και γλυκάκι είχαν. Φυσικά το σοκολατάκι απίστευτο λογικό άλλωστε καθώς μιλάμε για Ελβετική σοκολάτα. Θα προτείνω ανεπιφύλακτα να επιλέξει κάποιος τη swiss.

Ευχαριστούμε, George K
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018

Πολύ αξιόπιστη εταιρεία, οι πτήσεις ολοκληρώθηκαν στην ώρα τους και μια φορά αρκετά νωρίτερα από το προβλεπόμενο. Φιλικό προσωπικό, άνετα καθίσματα και γενικότερα μια ιδιαιτέρως καλή εμπειρία.

Ευχαριστούμε, Lefteris G
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2017

Πολύ καλή εταιρία. Αναχώρηση στην καθορισμένη ώρα, ευγενικό προσωπικό, καλό φαγητό. Ιδιαίτερα χρήσιμη η οθόνη στην οποία παρακολουθούσαμε την πορεία της πτήσης (απόσταση από το αεροδρόμιο άφιξης, ταχύτητα αεροσκάφους, ύψος πτήσης κτλ.)

Ευχαριστούμε, mlagk
Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2017

Εξαιρετική εταιρία με μικρή καθυστέρηση στην αναχώρηση που την κάλυψε στον αέρα και η άφιξη μας ήταν στην ώρα της. Είχαμε αλλαγή αεροπλάνου με μικρο κενό χρόνου και μας ενημέρωσαν πριν ξεκινήσουμε σε ποιο gate θα μας αφήσει και την ώρα της πτήσεις μας είπαν από ποιο gate αναχωρουμε. Το φαγητό μέτριο αλλά μας έβγαλαν φαγητό και σε πτήση μιας ώρας με φουλ εξυπηρέτηση.

Ευχαριστούμε, Agelosap