“Υπεροχο ταξιδι !!!”
Κριτική για: Singapore Airlines

Η κριτική γράφτηκε 20 Νοεμβρίου 2020

Παρα πολυ καλη εμπειρια !!! Το ταξιδι ανετο με εξαιρετικο σερβις απο το αψογο προσωπικο .... Εχω ταξιδεψει αρκετες φορες με την συγκεκριμενη εταιρια και θα το ξαναεκανα με μεγαλη ευχαριστηση και παλι στο μελλον.

Ημερομηνία ταξιδιού: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 714ginap

Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2020

Πέταξα από Μελβούρνη προς Σιγκαπούρη και ήταν ικανοποιητικά. Ευγενικό προσωπικό, τακτικό μενού, σωστά είδη ανάγκης κατά την πτήση (κάλτσες, παντόφλες, κουβέρτα). Δεν αναφέρομαι στην συμπεριφορά των υπολοίπων επιβατών, διότι είναι προσωπική ανοησία του καθενός.

Ημερομηνία ταξιδιού: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, kostastsioumpris
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2020

Όλα ήταν υπέροχα, δεν ξέρω από που να αρχίσω, εύκολο και γρήγορο Check-in, πολύ εξυπηρετικό προσωπικό και πάντα δίπλα σου, τα καθίσματα άνετα και μας περίμεναν κουβέρτες και μαξιλάρια, οθόνες για διασκέδαση που μας βοήθησε στην απασχόληση των παιδιών, φαγητό αρκετό με πολλές επιλογές και παιδικό MENU, πραγματικά δεν μας έλειψε κάτι. Επίσης μας μοίραζαν συχνά καυτά υγρά πετσετάκια καθώς και κάλτσες μαζί με οδοντόβουρτσα και οδοντόκρεμα, που ήταν ωραίο και ευχάριστο. Γενικά με όλα αυτά ένα ταξίδι 7,5 ωρών δεν το καταλάβαμε καθόλου. Ο μόνος λόγος που χάνουν ένα αστέρι είναι που παρατηρήσαμε στην ίδια θέση με εμάς να δίνουν κάποια μικρά δωράκια στα παιδάκια, τα δικά μας δεν πήραν κάτι.

Ημερομηνία ταξιδιού: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, RoomsMikeParos
Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2019

Πολυ καλη εταιρεια με πολυ καλες υπηρεσιες σε ολα τα επιπεδα. Εξαιρετικη εξυπηρετιση σε φαγητο , αναψυχη και χωρους.

Ημερομηνία ταξιδιού: Ιανουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, DemetrisVlachos
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2019

μακραν η καλυτερη. Εξυπηρετηση τοσο πριν αλλα κια κατα τη διαρκεια της πτησης...δεν εχω λογια. Κουβερτακια, μαξιλαρια, προγραμμα ψυχαγωγιας, ανεση καθισματων, ανεση χωρων , φαγητο κ σερβις κατα την πτηση...ΑΨΟΓΗ

Ημερομηνία ταξιδιού: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Char P