“ Έτσι απλά..”
Κριτική για: Ryanair

Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολλά αστεία έχουν ακουστεί για τις οικονομικές αεροπρικες εταιρείες.
Η αλήθεια είναι μία.
Πας εκεί πού θέλεις οικονομικά και με ασφάλεια.
Είναι επιλογή του καθενός μας τί θέλει.
Άμα θέλεις φαγητό και καφέ κοίτα κάπου αλλού.

Ευχαριστούμε, Evangelos V
Γράψτε μια κριτική

Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2017

Ταξιδέψαμε απο Θεσσαλονίκη προς Αθήνα οικογένεια με άνεση και γρήγορα χωρίς λεπτό καθυστέρηση. Το μείον είναι ότι δεν προσφέρουν ούτε νερό για τόσο μικρές πτήσεις.

Ευχαριστούμε, Oli H
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2017

Εδω και καιρο υπαρχει η νεα πολιτικη της εταιρειας που λεει οτι ενα ζευγαρι ή μια παρεα που εκλεισαν εισητηριο στην ιδια κρατηση δεν θα καθονται διπλα διπλα, οπως γινοταν παλια. Τωρα στο check in τα ατομα της ιδιας κρατησης ταξινομουνται σε αντιδιαμετρικες θεσεις στο αεροπλανο, ωστε να πληρωσεις για αλλαγη θεσης. Χρηματα αέρας δηλαδη χωρις καμια ουσια.
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

1  Ευχαριστούμε, Izy S
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2017

απαράδεχτη εταιρία.... ποτέ μην ταξιδέψετε με την συγκεκριμένη εταιρία... το προσωπικό εδάφους απαράδεκτη συμπεριφορά... είχαμε προγραματισμένη πτήση στις 17:15 απο θεσσαλονίκη για αθήνα κ ενώ έχουμε απογειωθεί μετά απο 15 λεπτά πτήσης μας λένε ότι επιστρέφουμε θεσσαλονίκη λόγο τεχνικού προβλήματος (τρύπα στο φτερό). επιστρέψαμε στο αεροδρόμιο κ μας είπαν ότι θα μας ενημερώσουν στις 20:30 για την πιθανή ώρα αναχώρησης μας μάλλον στις 23:15. Αρκετός κόσμος έχασε τις ανταποκρύσεις του. υποτίθεται πως θα μας είχαν σε κάποιο μέρος ώστε να περιμένουμε τι θα γίνει με την πτήση μας εαν θα φεύγαμε στην ωρα που μας είχαν πει αλλιώς θα φεύγαμε την άλλη μέρα το βράδυ. για όλη αυτή την ταλαιπωρία μας έδωσαν 1 κουπόνι των 5 ευρώ απο τα everest!!!!! τελικά πετάξαμε στις 23:15 για αθήνα μετά απο 6 ολόκληρες ώρες παραμονής στο αεροδρόμιο φτάσαμε στον προορισμό μας. χίλιες φορές με άλλη εταιρία παρά με την συγκεκριμενη!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστούμε, niaki_niaki
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2017

Χρησιμοποιούμε τη συγκεκριμένη εταιρεία τις περισσότερες φορές λόγω οικονομικής τιμής. Καθόλου άνετα καθίσματα. Πολύ στενά και πολύ μικρός χώρος στα πόδια. On time βέβαια σε κάθε πτήση.

1  Ευχαριστούμε, zgeor