“Πολύ ευχάριστη εμπειρία !”
Κριτική για: Air Serbia

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2018

Πολύ ευγενικό το προσωπικό ,
καλή η απογείωση και η προσγείωση ,
χωρίς κανένα παράπονο ,
φύγαμε όλοι ικανοποιημένοι .

• Φαγητό και ποτό
    • Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
    • Check-in και επιβίβαση (π.χ. αποτελεσματικότητα, εξυπηρέτηση στην πύλη)
1  Ευχαριστούμε, Γεωργιος Π

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πετάξαμε από Θεσσαλονίκη για Βιέννη , με ενδιάμεση στάση στο Βελιγράδι . Οι πτήσεις μας ήταν άψογες χωρίς την παραμικρή καθυστέρηση , το προσωπικό πολύ ευγενικό . Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν ότι από Θεσσαλονίκη για Βελιγράδι (και στην επιστροφή ) η εταιρία μας σέρβιρε από ένα ποτήρι νερό ,ούτε κάν ένα καφέ ή ένα χυμό ...

2  Ευχαριστούμε, Kyriakidis M
Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έχω ταξιδέψει με διάφορες μεγάλες αεροπορικές εταιρίες για τις ΗΠΑ αλλά δυστυχώς η συγκεκριμένη με απογοήτευσε πολύ !
Το βασικό σε ένα μεγάλο ταξίδι είναι η ψυχαγωγία των επιβατών και φυσικά τα γεύματα ! Η ψυχαγωγία ήταν τραγικά ανύπαρκτη διότι οι επιλογές ξένων ταινιών ήταν πραγματικά ελάχιστες ! Αν θυμάμαι καλά θα πρέπει να άγγιζαν το ιλιγγιώδες νούμερο των 4-5! Δηλ τι κόστος μπορεί να έχουν για την εταιρία παραπάνω επιλογές ;
Επίσης ταλαιπωρήθηκα με το ειδικό γεύμα που είχα ζήτησει διότι δεν μπορείς να το επιλέξεις ή να το τροποποιήσεις στο site. Τελικά επικοινώνησα με τα γραφεία της Θεσσαλονίκης στο αεροδρόμιο τηλεφωνικός για να με κατευθύνουν στο τι έπρεπε να κάνω !
Το να πω πως πουλούσαν πνεύμα είναι λίγο ! Ούτε κατάλαβα αν θα προωθούσαν το αίτημα μου και έτσι αναγκάστικα και έστειλα e mail στο επίσημο site !
Έπειτα κατά τη διάρκεια της πτήσης έδωσαν κατά λάθος το γεύμα μου σε κάποιον άλλο επιβάτη και έμεινα τελικά νηστική ! Τραγικό ! Δυστυχώς ήταν από τα πιο βαρετά μου και πεινασμένα ταξίδια ! Ωστόσο υπάρχουν αεροπορικές εταιρίες με εξαιρετικό και ευγενικό προσωπικό πρόθυμο να βοηθήσει στο οποίο πρόβλημα!

2  Ευχαριστούμε, Sofia_soy
Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2017

Αν και μικρή σε διάρκεια πτήση, ωστόσο πολύ ευχάριστη εμπειρία. Άνετα καθίσματα, άριστη εξυπηρέτηση από το προσωπικό είτε εδάφους είτε αέρος.

• Φαγητό και ποτό
    • Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
    • Check-in και επιβίβαση (π.χ. αποτελεσματικότητα, εξυπηρέτηση στην πύλη)
Ευχαριστούμε, Ioannis L
Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κακιστές υπηρεσίες, αγενεστατο προσωπικό,πολλές καθυστερήσεις
Προσφορά 1 μικρό πλαστικό ποτηράκι με νερό .. . στο αεροσκαφος

3  Ευχαριστούμε, Stella k