“Ούτε ένα ποτηράκι νερό ”
Κριτική για: Iberia

Η κριτική γράφτηκε 9 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ταξίδι Αθήνα Μαδρίτη 3μιση ώρες, ούτε ένα ποτηράκι νερό δεν πρόσφεραν.. είμασταν 3 άτομα στο ένα κάθισμα είχε πεταμενη μαστίχα κ κόλλησε στο παντελόνι της κουνιάδα μου. Ξέρω ότι είναι εταιρία χαμηλού κόστους αλλά οκ τουλάχιστον ένα ποτηράκι νερό από κανάτα θα μπορούσαν να προσφέρουν σε 3μιση ώρες..

Ευχαριστούμε, vickytsantekidoy

Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η χειρότερη αεροπορική εταιρία όλων των εποχών και των επόμενων !!! Τρισήμιση ώρες πτήση Αθήνα Μαδρίτη και δεν έβγαλαν ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΝΕΡΟ τίποτα οι φτωχομπινεδες !!! Και μετά σαρανταπέντε λεπτά για Λισαβόνα σε ένα μικρό άθλιο αεροπλάνο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ !!!

1  Ευχαριστούμε, George T
Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2017

low cost εταιρεία και στο προφίλ και στην παροχή υπηρεσιών αλλά και στη γενικότερη εικόνα. Αν τη συγκρίνεις με τη RyanAir σίγουρα χάνει όμως αν εξυπηρετεί ο προορισμός της την επιλέγεις. Το ταξίδι αυτό έχει ξαναγίνει και το 2006 με θεωρητικά καλύτερη τότε συνολική εικόνα που σημαίνει ότι η εταιρεία παρουσιάζει πτωτική εικόνα. Οχι κάτι ιδιαίτερο, τα βασικά σε φαγητό, χώρους, καθαριότητα και προσωπικό από αδιάφορο μέχρι κουρασμένο...

Ευχαριστούμε, ADEPER23
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2017

Η πτήση πολύ καλή, τα γεύματα ήταν συχνά και τα περισσότερα νόστιμα(συγκριτικά με άλλα γεύματα αεροπλάνου) και χωρίς να μας προκαλέσουν στομαχικές διαταραχές. Υπήρχαν οθόνες για να παρακολουθείς την πορεία του αεροσκάφους ενώ έκαναν και προβολές ταινιών. Επίσης υπήρχαν διαθέσιμα ακουστικά και κουβερτούλες. Το μόνο αρνητικό ήταν ότι έχασαν 2 από τις 4 βαλίτσες μας κατά το transit, όμως τις βρήκαν και μας τις επέστρεψαν άθικτες μετά από λίγες ημέρες.

Ευχαριστούμε, NatalieKrl
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2017

Το φαγητό ό,τι πιο απαράδεκτο έχω φάει ποτέ στη ζωή μου! Με πονούσε το στομάχι μου για 3 ημέρες, και μόνο εμετό δεν έκανα.
Στην μικρή πτήση που έκανα με την ίδια εταιρία από Αθήνα για Μαδρίτη 4 ώρες, ούτε μια γουλιά νερό δεν μας έδωσαν!
Τη δε εξυπηρέτηση δεν μπορώ να την κρίνω, γιατί ήταν ανύπαρκτη

Ευχαριστούμε, Xenia_995