“απαραδεκτη”
Κριτική για: easyJet

Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018

απαραδεκτη συμπεριφορα του προσωπικου εδαφους.μεγαλη καθυστερηση με κινδυνο να χασουμε την πτηση μας γιατι ηθελαν να χρεωσουν τις γυναικειες τσαντες σαν αποσκευες.τελικα το πετυχαν και με 94 ευρω παραπανω ταξιδεψαμε μεγαλη κοροιδια.

3  Ευχαριστούμε, γεωργιος κ

Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018

Οτι χειρότερο
Μας ζητησαν να πληρωσουμε 60€ για την γυναικεία τσαντα που κρατουσα!!!!!
Ελεος!
Η τακτικη τους είναι να μην κερνανε καφε κατα τη διάρκεια της πτήσης αλλα να τον πουλανε.αυτο εχει σαν συνέπεια οι αεροσυνοδοι να συμπεριφέρονται σαν κραχτες σε καφετέρια. Στην δικη μας πτηση ολη την ωρα μιλουσαν και έκαναν φασαρία και μετραγαν τα μπουρμπουαρ τους με αποτέλεσμα στις 4 ωρες να εχουν σπασει τα νεύρα μας.
Δεν θα ταξιδέψω ποτε ξανα με την συγκεκριμένη εταιρεία. Προτιμω να πληρωσω κατι παραπανω και να ταξιδεύω ήρεμα

3  Ευχαριστούμε, 2015a
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Η πτήση θα γινόταν από το αεροδρόμιο της Χρυσούπολης στην Καβάλα. Τελικά ακυρώθηκε λόγο ομίχλης, αφού περιμέναμε 4 ώρες μας ανακοίνωσαν ότι η πτήση θα πραγματοποιηθεί από το αεροδρόμιο των Σκοπίων. Φτάσαμε, λοιπών, εκεί την επόμενη μέρα, περιμέναμε κοντά στις 5-6 ώρες και όταν φτάσαμε Βερολίνο, το μισό αεροπλάνο είχαμε χάσει τις βαλίτσες. Μετά από καμιά ώρα μας είπαν πως βρέθηκαν και μας τις παρέδωσαν.

3  Ευχαριστούμε, 立兴 张
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ταξίδεψα από Αθήνα για Λονδίνο, στο Ελευθέριος Βενιζέλος όλα καλά αλλά στην επιστροφή παραλίγο να χάσουμε τη πτήση, το προσωπικό δεν επαρκεί στο check in.

6  Ευχαριστούμε, Antouli
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018

Ήρεμη πτήση,αδιάφορο το προσωπικό ,η ανάγκη να ταξιδεύω απευθείας από Θεσσαλονίκη για Μάντσεστερ φθηνά και ασφαλή με κάνει να την ξαναεπιλέξω

Ευχαριστούμε, TrpAdvisor304067