“ΑΊΣΧΟΣ ”
Κριτική για: Condor

Η κριτική γράφτηκε 24 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Και ενώ είχαμε πληρώσει τα εισιτήρια 2 μήνες πριν παρακαλώ, όταν φτάσαμε στο σημείο να κάνουμε το check in έλεγε ότι δεν γίνεται μέσω ίντερνετ, έτσι κι εμείς πήγαμε στο αεροδρόμιο και μια θρασύτατη και ειρωνική υπάλληλος μας ζήτησε να πληρώσουμε 100 ευρώ επιπλέον για τον λόγω ότι άλλαξε μέσα σε αυτούς τους δύο μήνες ένας νόμος της εταιρίας και χωρίς καμία ενημέρωση έπρεπε να πληρώσουμε 100 ευρώ εξτρα έχοντας ήδη πληρώσει 160 για τα εισιτήρια...ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟΙ

Ημερομηνία ταξιδιού: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, nikosk762

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2019

Κατά την γνώμη μου αυτές οι αεροπορικές εταιρείες δεν θα πρέπει να υπάρχουν. Πέρα απο θέματα ασφάλειας πτήσεων για τα οποία δεν μπορώ να εκφέρω άποψη θα αφερθώ στα πιο κάτω:
Το Προσωπικό: Κρίνεται ανεπαρκές
Η Καθαριότητα: χειρίστη μόνο τα στοιχειώδη υπάρχουν
Οι Παροχές: σχεδόν ανύπαρκτες για οτιδήποτε πληρώνεις και μάλιστα σε πτήση διάρκειας 10 ωρών.
Η άνεση των καθισμάτων: δεν την συζητώ καν. Ανεπαρκής.
Η Ψυχαγωγία ανύπαρκτη.
Δεν αποτελεί θετικό σημείο το γεγονός ότι το αεροπλάνο ταξιδεύει πλήρες επιβατών. Οι επιβάτες θα πρέπει να απολαμβάνουν το ταξείδι και όχι να λένε πότε θα φτάσουμε.
Κατά την γνώμη μου βρίσκεται στην τελευταία θέση. Δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης με οποιαδήποτε άλλη αεροπορική.

Ημερομηνία ταξιδιού: Δεκέμβριος 2018
    • Φαγητό και ποτό
    • Check-in και επιβίβαση
1  Ευχαριστούμε, Alexandros P
Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2018

Υπερβάλλων ζήλος για επιπλέον τζίρο σε αεροδρόμιο και αεροσκάφος στις ηδη τσιμπημένες τιμές των εισιτήριων.
Δυο αστεράκια για την τήρηση του ωραρίου και για την ασφαλή προσγείωση.

Ημερομηνία ταξιδιού: Σεπτέμβριος 2018
    • Φαγητό και ποτό
    • Check-in και επιβίβαση
Ευχαριστούμε, Chara717
Η κριτική γράφτηκε 22 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρέπει να αξιοποιηθεί αυτό το αεροδρόμιο όλο το χρόνο!!
Μεγάλη ευκολία για τους κατοίκους της γύρω περιοχής.
Και μόνο τα πήγαινε - έλα για Θεσσαλονίκη ή Αθήνα είναι λόγος για την κεντρική Ελλάδα να το εκμεταλλευτούν και να μην καταντήσει άλλος ένας εγκατελειμμένος αναξιοποίητος χώρος!!!!

Ημερομηνία ταξιδιού: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, geoanasta
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας πληρώσει σχεδόν 600€ για δυο άτομα, με προορισμό τη Στουτγγάρδη περιμένεις κατ' ελάχιστον μια καλή εξυπηρέτηση. Παρόλο που η πτήση ήταν καλή, το προσωπικό δε μιλούσε αγγλικά και δε μας προσέφερε ούτε ένα ποτήρι νερό.

Ημερομηνία ταξιδιού: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Plotinos