“Απαραδεκτη εταιρια”
Κριτική για: Austrian Airlines

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι η χειροτερη εταιρια που εχω πεταξει ποτε,5/1/2017 εχασα την πτηση μου απο wien προς athens λογο το οτι δεν μας ενημερωσαν για την αλλαγη του gate και ουτε μας ειδοποιησαν απο το μεγαφωνο του αεροδρομιου οπως συνηθιζεται. 7 ατομα χασαμε αυτη την πτηση,μια υπαλληλος τους μας ειπε πως ηταν λαθος της εταιριας και οταν πηγαμε ολοι στο κεντρικο γραφειο της austrian μονο που δεν μας εβρησαν!!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!ποτε ξανα με αυτην την εταιρια.βγαλαμε νεα εισητηρια τα οποια ηταν πανακριβα και ακυρωθηκαν και αυτες οι πτησεις ξεχωριστα την καθηστερηση που ειχαν μεχρι να αποφασησουν σε ποιο gate θα καταληξουν.μακρυα απο τετοιες εταιριες.ντροπη .

Ημερομηνία ταξιδιού: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, panosd2017

Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2016

πολυ καλη εταιρεια ,παντα στην ωρα της,χωρις πολλες απαιτησεις ,ευγενικο προσωπικο,αρκετα ασχημο φαγητο

Ημερομηνία ταξιδιού: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, KaterinaX61
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Λυπάμαι πολύ που επέλεξα αυτή την εταιρεία γιατί θεωρούσα ότι ήταν πιο εξυπηρετικη λάθος μου. Με την γυναίκα μου (σε αναπηρικο καροτσι )ταξιδεψαμε για Βιέννη και παρόλο που το επισημανα και στο τηλέφωνο ξέχασαν να φέρουν το ειδικό καρεκλακι για μεταφορά μέσα στο αεροπλάνο με αποτέλεσμα να πρέπει να την κουβαλισουμε στα χέρια. Τραγικό.

Ημερομηνία ταξιδιού: Φεβρουάριος 2016
Ευχαριστούμε, 100christosp
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2016

τυπικη πτηση μετριο αεροσκαφοσ ευγενικοι αεροσυνοδοι με δυσκολια επικοινωνιασ λογω γλωσσασ κατα τα αλλα υπεροχο ταξιδι με λιγη καθυστερηση

Ημερομηνία ταξιδιού: Σεπτέμβριος 2016
    • Φαγητό και ποτό
    • Check-in και επιβίβαση
Ευχαριστούμε, Stratissot
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2016

Χωρίς καθυστέρηση άνετη πτήση..Λίγο στριμωγμένα τα καθίσματα .Το προσωπικό πρόθυμο να βοηθήσει και ευγενικό...Το φαγητό μέτριο..

Ημερομηνία ταξιδιού: Ιούνιος 2016
    • Φαγητό και ποτό