“Καμία προστασία από τον covid 19”
Κριτική για: AEGEAN

Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2020

Γράφει στον πίνακα ανακοινώσεων η aegean:Προτεραιότητα μας ή υγεία σας. Κρατάτε αποστάσεις 1,5m
Ποση κοροϊδία!!
Μέσα στο αεροπλάνο υπήρχαν καθίσματα που σε όλη τη σειρά καθοντουσαν ανθρωποι ο ένας δίπλα στον άλλο. Καμιά απόσταση!!
Όταν κάποιοι επιβάτες αντέδρασαν, η ευγενέστατη αεροσυνοδός τους είπε ότι όλες οι αεροπορικές εταιρείες, έτσι συμπεριφερονται και όποιος θέλει να κατέβει, να το πει εγκαιρα!!!
. Συγχαρητήρια στην aegean και γιατί μας δουλεύει αλλά και για το ευγενικό προσωπικό της!!!

1  Ευχαριστούμε, _I2002LL

Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020

αξιοπιστη εταιρεια καλο φγαγητο ευγενενικο προσωπικο ακριβεια στις πτησεις καλο τσεκ ιν ευχαριστο κ ασφαλες ταξιδι

Ημερομηνία ταξιδιού: Νοέμβριος 2019
    • Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
    • Check-in και επιβίβαση
Ευχαριστούμε, marinos a
Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2020

Μετά από λάθος της εταιρείας στο εισιτήριο μου, δεν μου επετράπει η είσοδος στο αεροπλάνο έχοντας περάσει τον απαραίτητο έλεγχο εισιτηρίων, plf και το security check.

Η εταιρεία μέχρι και σήμερα, δύο μήνες μετά δεν μου επιστρέψει ούτε ένα ευρώ, απαντώντας στα μηνύματά μου κάθε δέκα πέντε ημέρες, και βρίσκοντας συνεχώς άθλιες δικαιολογίες προκειμένου να μην προβεί στην βάση νόμου αποζημίωση που δικαιούμαι.

Ξενοδοχείο, φαγητό καθώς και το καινούργιο εισιτήριο για να επιστρέψω στην Αθήνα, τα πλήρωσα από τη τσέπη μου, αφού τόσο στο αεροδρόμιο όσο και στα κεντρικά στην Ελλάδα, οι υπόλοιποι ήταν ΑΦΑΝΤΟΙ. Κανείς δεν σήκωνε τηλέφωνα, κανείς δεν έδινε σημασία.

Οι εταιρείες φαίνονται στις δύσκολες στιγμές, όχι στις φιέστες. Όχι στην αγορά νέων αεροσκαφών, αλλά στους άπειρους ανθρώπους που ταλαιπωρούνται εδώ και καιρό με τις αλλαγές εισητηρίων κλπ. Εκεί λοιπόν, η AEGEAN, είναι απούσα...

Ημερομηνία ταξιδιού: Αύγουστος 2020
2  Ευχαριστούμε, SirTravelerGR
Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2020

Καποτε αποτελούσε ξεκάθαρα μια απο τις καλυτερες επιλογες για αεροπορικο ταξιδι εντος Ευρωπης.Το τρέχον έτος και δεδομένων των ιδιαίτερων συνθηκων που επικρατούν για οσους ταξιδευουν, η Aegean συγκρίνεται πλεον ανετα με καθε ανυποληπτη Low Cost εταιρεία της σειρας. Απαράδεκτες εως ανυκουστες πολιτικές αποσκευων, ιδίως για τετοια κόστη ναυλων. Κακιστη τηλεφωνικη υποστήριξη, θαυμα η πιθανότητα να το σηκωσει καποιος στο τηλεφωνικο κεντρο. Χρεωση επιλογης θεσης στο check in. Η ευγενια και εξυπηρετικοτητα των πληρωμάτων της on board, χανεται μεσα στη βοη των κακων υπηρεσιων που προσφέρει ή μαλλον που δεν προσφερει, περι την πτηση. Κριμα να ταξιδεύουμε με μιση καρδια με μια ελληνικη εταιρεία που καποτε χαιρομασταν πραγματικά να επιλεγουμε.

Ευχαριστούμε, Fraulina2210
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση και επιτέλους στην ώρα της χωρίς καθυστέρηση,το πλήρωμα πολύ ευγενικό και το αεροπλάνο καθαρό.

• Άνεση θέσης
    • Εξυπηρέτηση πελατών
    • Χώρος για τα πόδια
    • Ψυχαγωγία κατά την πτήση
    • Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
Ευχαριστούμε, jenipal
$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.