“Πολύ καλός αερομεταφορέας”
Κριτική για: Aegean Airlines

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Ταξιδεύω συχνά με την aegean. To μεγάλο πλεονέκτημα της είναι εξαιρετικές υπηρεσίες προς τις οικογένειες με παιδιά. Όταν ταξιδεύεις με μικρά παιδιά, το τελευταίο που σε νοιάζει είναι αν θα πληρώσεις 20-30 ευρώ παραπάνω. Η προτεραιότητα είναι να ταλαιπωρηθούν όσο το δυνατόν λιγότερο τα παιδιά. Η aegean τα καταφέρνει περίφημα. Αυτό είναι προϊόν όχι μόνο εξειδικευμένων υπηρεσιών (aegean for families ή κάπως έτσι) αλλά κυρίως προϊόν κουλτούρας του προσωπικού.

Ευχαριστούμε, Nastybishop

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Η εξυπηρέτηση ήταν καθαρά επαγγελματικού επιπέδου.Θα επιθυμούσα (προσωπική άποψη) να ήταν εκφρασμένη λίγο πιό ανθρώπινα και όχι τόσο τυπικά

Ευχαριστούμε, ioannis1910
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η Aegean πλέον - αντικαταστάτρια της Ολυμπιακής - θεωρώ ότι είναι η ασφαλής Ελληνική αεροπορική εταιρεία. Το προσωπικό ευγενέστατο να εξυπηρετήσει ανά πάσα ώρα και στιγμή , το περιβάλλον ήρεμο και ασφαλές
Το ταξίδι ήταν σχετικά κοντινό αλλά οι αεροσυνοδοί συνέχεια μας σέρβιραν από κάτι!
Καφέ όσο θέλαμε , ζεστή τυρόπιτα , καραμελίτσες, χυμούς
Το μόνο πρόβλημα θεωρώ στο ταξίδι μου ήταν τα καθίσματα πολύ κοντά το ένα στο άλλο, λίγο στενάχωρα

Ευχαριστούμε, Minaerikanna
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018

και η αναχωρηση στην ωρα της και η επιστροφη παλι το ιδιο.καλο σερβις καλο ταξιδι γενικα ομορφα ολα.σιγουρα την επιλεγουμε και για το επομενο ταξιδι μας.

Ευχαριστούμε, γεωργιος κ
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

05/03 επιστρέψαμε από το ταξίδι μας από Ζυρίχη και θα παίρναμε την επόμενη πτήση για Ρόδο. Ο καιρός στην Ρόδο δεν ήταν καλός, είχε πολύ αέρα και προηγούμενη πτήση επέστρεψε πίσω, έτσι το ίδιο και η δική μας. Μας πρόσφεραν ξενοδοχείο, μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο και δύο γεύματα, αφού πετάξαμε την επόμενη μέρα. Όλα καλά με το ξενοδοχείο, πολύ ωραίο, αλλά γιατί να μας ταλαιπωρούν και να πετάμε χωρίς λόγο αφού ο καιρός ήταν χάλια. Παρ' όλα αυτά το προσωπικό ήταν άψογο, το μόνο θέμα που έχω πάντα είναι με τις βαλίτσες. Στην μεταφορά μας έσπασαν την μια ρόδα και παντού γρατσουνιές, θα μας το φτιάξουν, αλλά μόλις πήγαμε σπίτι είδαμε πως και η άλλη βαλίτσα ήταν σπασμένη στην κάτω πλευρά, τώρα όμως δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι. Βλέπω κάθε φορά πως πετάνε τις βαλίτσες από το παράθυρο, δεν τους νοιάζει τίποτα, αλλά δεν είναι και η ευθύνη της Aegean, αλλά των υπαλλήλων του αεροδρομίου.

1  Ευχαριστούμε, Danae P