“Άψογη εταιρία”
Κριτική για: Aegean Airlines

Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ακόμη μία φορά αποδείχτηκε ότι το να ταξιδέψουμε με την Aegean airlines ήταν μία εξαιρετική επιλογή.
Ο προορισμός μας ήταν η Μαδρίτη από το αεροδρόμιο της Αθήνας.
Όλοι όσοι μας εξυπηρέτησαν οφείλω να πω ότι ήταν άψογοι και πάρα πολύ ευγενικοί και χαμογελαστοί.
Το φαγητό αρκετά καλό και στις δύο πτήσεις μας.
Συγχαρητήρια στην εταιρία.

1  Ευχαριστούμε, Konstantinos D

Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018

Αξιόπιστη αεροπορική εταιρεία. Το προσωπικό είναι ευγενικό, εξυπηρετικό και επιδεικνύει ενδιαφέρον ωε προς την άνεση του επιβάτη. Ανταποκρίσεις με ικανοποιητικό διάστημα αναμονής.

• Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
    • Check-in και επιβίβαση (π.χ. αποτελεσματικότητα, εξυπηρέτηση στην πύλη)
1  Ευχαριστούμε, MariaL3877
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πληρώνεις πρώτη θέση και οι υπηρεσίες του δεν είναι ούτε για τελευταία!!Αγένεια στο προσωπικό και βρώμικο το προσκεφάλι του καθίσματος. Όταν ζητήθηκε από την αεροσυνοδό να το αλλάξει γύρισε την μούρη της και έκανε μολφασμους στην συνάδελφό της!!Μου το άλλαξε λέγοντας μου ότι απλά δεν πρόλαβαν να τα καθαρίσουν λόγω φόρτου εργασίας!!Θεέ μου 150ευρω και μια τόσσο φθηνή δικαιολογία!!!Ποτέ ξανά.Σας χαρίζω και την κάρτα σας την δήθεν Gold....Μακριά Μου!!!Απευθύνομαι σε άλλη εταιρεία με καλύτερες τιμές και καλύτερη εξυπηρέτηση από την δική σας!!!

2  Ευχαριστούμε, Olga K
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Την εταιρεία την εχω προτιμήσει πολλές φορες! Για τον μονο λόγο που κάποιες φορες δεν την εχω επιλέξει, ειναι επειδη ψάχνω για πιο φθηνά εισητηρια( απο εταιρειες που βέβαια δεν προσφέρουν τιποτα εκτος απο την μεταφορά μου)
Κάποιες φορες ομως τα εισητηρια φτάνουν τιμές άλλων εταιρειών που θεωρώ κατώτερες!
Η συγκεκριμένη εμπειρία που είχα το περασμένο Δεκέμβρη δεν απέχει πολυ απο τις εμπειρίες που εχω γενικα απο την Aegean! Το προσωπικό πολυ εξυπηρετικό και ευγενικό! Προσφέρουν δωρεάν τσάι, καφε, χυμό, νερό, ποτό και γεύμα που ειναι πολυ νόστιμο! Δεν θεωρώ οτι χρειάζεται να κλείνεις κάποια διακεκριμένη θέση! Με την οικονομική εισαι μια χαρα!

Ευχαριστούμε, Lily G
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ταξιδεύω συχνά για προσωπικούς λόγους.Διαλεγω πάντα την Aegean διότι θεωρώ ότι είναι η καλύτερη αεροπορική εταιρεία με διαφορά απο όλες τις άλλες.Εξαιρετικό προσωπικό,άριστη εξυπηρέτηση,αλλα πάνω απο ολα το αίσθημα ασφάλειας που νιώθω σε καθε πτήση της Αegean.Αίσθημα αγάπης και περηφανιας για την δικιά μας την Aegean......

1  Ευχαριστούμε, Giorgos P