“Σωστη επιλογη”
Κριτική για: Astra Airlines

Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018

Λογω τραυματισμού μου έπρεπε να κατέω Αθήνα και ημουν σε αναπηρικο καροτσακι. Ολο το πρωσοπικο ευγενικο και εξυπηρετικο και με βοηθησαν να κατσω στη θεση μου. Το ταξιδι ηταν ευχαριστο και η προσγειωση με την οποια εχω ενα φοβο εξαιρετικη, δεν τρανταχτηκαμε καθολου. Η τιμη λιγο ακριβη αλλα ειχα κλεισει τελευταια στιγμη. Το θετικο ηταν οτι ειχα 15 κιλα βαλιτσα δωρεαν και στον γυρισμο αν και τα ξεπερασα για 2 κιλα δεν με χρεωσανε παραπανω! Το αρνητικο ηταν οτι στην επιστροφη η πτηση μου ειχε μια ωρα καθυστερηση.

Ευχαριστούμε, sam202017

Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ταξίδεψα από Θεσσαλονίκη για Κέρκυρα τα μεσάνυχτα με κακοκαιρία, το ταξίδι ήταν ασφαλές και το προσωπικό ευγενικό, πλεονέκτημα η δωρεάν αποσκευή μέχρι 15 κιλά

4  Ευχαριστούμε, Antouli
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018

αναξιοπιστη εταιρεια, με συχνες ακυρωσεις πτησεων ή αλλαγες δρομολογιων, γεγονος που δυσκολευει τον προγραμματισμο των επιβατων. προσφερει μονο ροφημα κατα τη διαρκεια της πτησης!

1  Ευχαριστούμε, vasilis-xrysa
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018

Στην Ωρα Τους Παντα Οσες Φορες Εχει Τυχει ΝΑ Ταξιδεψουμε ΚΑΙ Εξωτερικο ΤΙΣ Ημερες ΤΩΝ Χριστουγεννων ΚΑΙ Εσωτερικο ΤΑ Καλοκαιρια. . . Καλη Πτητικη Εμπειρια ΜΕ Ευχαριστους Αεροσυνοδους ΚΑΙ Απο ΟΤΙ Μαθαμε ΘΑ Αναβαθμισουν ΚΑΙ ΤΟΝ Στολο ΤΟΥΣ. . . Καλη συνεχεια ΜΕ Ασφαλεις Πτησεις Πανω Απο ολα!!

1  Ευχαριστούμε, galanicky
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2018

ταξιδεψα τα χριστουγεννα για καστορια, με την οικογενεια μου το ταξιδι ηταν πολυ καλο, καθως επισης και το πληρωμα και ο πιλοτος μας !!!

Ευχαριστούμε, Olga M