“Σπασμένη βαλιτσα”
Κριτική για: Sky Express

Ξεκίνησε καλά τα πρώτα χρόνια τώρα όμως έχει γίνει κάκιστη. Παρέλαβα τη βαλίτσα μου σπασμένη από τη Λαρνακαγια Αθήνα. Όταν έφευγα, είπα στην υπάλληλο στο γκισέ ότι μου έσπασαν τη βαλίτσα και μου πε να αποταθωστην ιστοσελίδα τους.

Πράγματι έγραψα το συμβάν, επισύναψα και φωτο της βαλίτσας και μου είπαν ότι πρέπει να τους στειλω κθ ένα έντυπο αναφοράς που η υπάλληλος ουδέποτε μου το γνωστοποίησε.

Συνεπώς 0 αποζημίωση από λάθη του προσωπικού τους. Οι δε υπάλληλοι στο αεροδρόμιο Αθηνών τρομερά αγενείς.

Δεν πρόκειται να ξαναταξιδεψω μαζί τους.

1  Ευχαριστούμε, D A

Είμαι πολύ ευχαριστημένος πελάτης σε όλες τις πτυχές της εταιρίας εκτός από μία... τον Αύγουστο είχαν κάνει λάθος στον αριθμό των επιβατών και ενώ είχα κανονικά το εισιτήριο μου δεν με άφησαν να μπω στο αεροπλάνο, το αποτέλεσμα ήταν να χάσω χρήματα από ότι είχα κάνει κράτηση στο νησί που θα πήγαινα αλλά και χρόνο από τις διακοπές μου. Μου είπαν ότι δικαιούμαι 250 ευρώ αποζημίωση και τα χρήματα του εισιτηρίου μου. Από τότε ενώ έχω κάνει την διαδικασία που μου ζητήθηκε δεν έχω λάβει καμία απομείωση ( και πλήρωσα και ακριβό εισιτήριο για να μην χάσω τις διακοπές μου!) στο τηλέφωνο μου λένε ξανά και ξανά να γράψω e mail και ότι θα μου απαντήσουν. Η μόνη απάντηση που πήρα μετά από περίπου δέκα e mail ήταν ότι το έχουν εγκρίνει το ποσό και ότι είναι στο λογιστήριο ... ποτε δεν απάντησαν τις ερωτήσεις μου...από τότε έχουν περάσει ακόμα 3 μήνες χωρίς απάντηση. Είμαι πολύ δυσαρεστημένος από την εξυπηρέτηση και την αναξιοπιστία της εταιρίας.

Ημερομηνία ταξιδιού: Αύγουστος 2022
    • Ψυχαγωγία κατά την πτήση
    • Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
    • Check-in και επιβίβαση
Ευχαριστούμε, filipposg2023

Τρομερές ουρές για παράδοση βαλίτσας. Μόνο 2 άτομα εξυπηρετούν στο counter. Καμία μέριμνα. Η aegean ειναι και πιο φθηνή και με πολυ καλυτερες παροχές.

Ευχαριστούμε, stavroska01

Στις 2/1/2023 οι κύριες που δούλευαν πριν το boarding στο gate 24 ήταν όλες απαράδεκτες!Ειχαν όλες αγενή τρόπο προς το πρόσωπο μας και η μια κυρια με όνομα μαρια με ρώτησε αν καταλαβαίνω ελληνικά με ειρωνεία προσβάλλοντας με με άσχημο τρόπο!Επισης μου είπε ότι δε βρίσκομαι σε θέση να μιλήσω και ότι πέρασα εγώ καλά το βράδυ με την κυρια που είχα δίπλα μου και πήγαινα προς Θεσσαλονίκη!Ακομα δε με άφηνε να ολοκληρώσω την πρόταση μου λέγοντας μου συνεχόμενα Καλημερα και δεν έχουμε κάτι άλλο να πούμε!Συγχαρητηρια για το προσωπικό και την εξυπηρέτηση που παρέχετε σε άτομα τα οποία σας πληρώνουν 100 ευρώ το εισητηριο για να πάνε στην πόλη τους για τη δουλειά τους!Ειστε τουλάχιστον απαράδεκτοι και κρίμα για την εταιρεία σας η οποία έχει τόσο αγενής υπαλλήλους οι οποίοι με τον τρόπο συμπεριφοράς τους χαλάνε την εικόνα σας!Καλη χρόνια

1  Ευχαριστούμε, fwtisc

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ εταιρια! Μας πούλησε εισητηρια καθώς γνώριζε το κλείσιμο του αεροδρομίου για μερικές μερες...και δεν επιστρέφει τα χρήματα! απατεώνες !

Ημερομηνία ταξιδιού: Δεκέμβριος 2022
    • Άνεση θέσης