“ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΠΤΗΣΗΣ - Υπάλληλος Παπαναστασίου”
Κριτική για: Sky Express

Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2021

Πτήση D9YT00 Αθήνα - Ηράκλειο Κρήτης. Αν και έχει γίνει αρχικά αλλαγή πτήσης χωρίς ενημέρωση, αν και έχουν σταλεί 3 email και τηλέφωνα στην εταιρεία. Δεν έχει υπάρξει καμία απολύτως απάντηση. Η πτήση ήταν προγραμματισμένη στις 10.30 και τελικά μας ανακοινώθηκε από μια αγενεστατη υπάλληλο της εταιρείας ονόματι κα Παπαναστασίου ότι το αεροπλάνο θα καθυστέρησει γιατί δεν έχει φύγει ακόμα από Κρήτη.

Ευχαριστούμε, V8591NF_

Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2021

H χειροτερτη εταιρία στην ελλάδα.μας πήραν τα χρήματα και 4 μήνες ακόμα δεν μασ εχουν επιστρεψει τίποτα .απατεωνες .Αρνηθηκαν την επβιβαση και ακόμα δεν πήραμε τα χρήματα μας .Εκμεταλευτές. Απατεώνες Αδιάφοροι.Μόνο το κέρδος .ΠΛηρωσαμε αλλα 250 ευρω να παμε ροδο γιατί ειχαμε ξενοδοχείο .Η χειρότερη αεροπορικη εαν λεγετε αυτο εταιρία.Από εμας εξαρταται αυτά τα εκτρώματα να καταστραφούν από τον ελληκνικό αερα.Ντροπή σας απατεωνες

Ημερομηνία ταξιδιού: Ιούλιος 2021
    • Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
    • Check-in και επιβίβαση
Ευχαριστούμε, Grybbb
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2021

Χθες 20/10 ταξίδεψα από Ρόδο Αθήνα. Η πτήση ήταν εφιαλτική. Το αεροπλάνο πήγε να πέσει από το κούνημα ο κόσμος τρομοκρατήθηκε πολύ, και δεν έλεγαν τίποτα. Δεν ειδοποίησαν να πουν τι συμβαίνει. Πήρα δύο ηρεμιστικά γιατί πίστευα ότι θα πεθάνω. Πραγματικά ήταν έτοιμο να πέσει χωρίς υπερβολές. Ταξιδεύω πολλά χρόνια σε Ελλάδα και εξωτερικό δεν έχω ξανά βιώσει τέτοιο φόβο σε αεροσκάφος

Ευχαριστούμε, Sabrina M
Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2021

Έχω κάνει την κράτηση μου από τις 6 του μηνός !!! Προσπαθώ εδώ και πολλές μέρες κάθε μέρα να επικοινωνήσω με την εταιρία για να αλλάξω απλά την ώρα !! Έχω πάρει ο,τι τηλέφωνο υπήρξε στην επίσημη ιστοσελίδα τους , έχω στείλει mail και απάντηση καμία !! Δήθεν δικαιούμαι μια δωρεάν αλλαγή εισιτηρίου και όταν πάω να αλλάξω την κράτηση μου μου λέει και καλά ότι δεν υπάρχει σύνδεση στο διαδύκτιο ! Όμως μια χαρά υπάρχει σύνδεση όταν πάω να αλλάξω ημερομηνία κράτησης και να πληρώσω συν 50€ στην δήθεν δωρεάν αλλαγή και σε ένα εισιτήριο που έχει ήδη προπληρωθεί ! Πραγματικά απαράδεκτοι !! Ούτε καν σαν επιλογή ανάγκης δεν κάνει

1  Ευχαριστούμε, anastasiatW6016HD
Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2021

Χάσαμε την πτηση 4 άτομα για 1 λεπτο που εδιωξε η κυρία το λεωφορείο και μας εβγαλαν εξω ενωελιμαστε στηη εξοδο για την νταλικα . μας αφησαν εκτος πτησης χωρις να βρουν μια λυση για 1 λεπτο.τηλεφωνα δεν σηκωνουν για αλλαγη πτήσης βγαλαμε νεα εισητηρια να πεταξουμε για ροδο το βραδυ,και να δω πως θα παρουμε τα χρηματα μας πίσω. Αφαντοι ολοι. Τηλέφωνα φαντασματα. Μου απάντησαν μετα από 1 μληνα οτι θα παρω 112 ευρω πίσω πληρ.240 και ακόμα σήμερα παρακαλώ για την επιστροφή.Απατερωνες, απαραδκετη μην σας ξεγελανε νε τα νεα αεροπλάνα, ΜΟΥΘΦΑ ΕΤΑΙΡΙΑ Η χειρότερη.

Ημερομηνία ταξιδιού: Ιούλιος 2021
    • Εξυπηρέτηση πελατών