“Ποτέ δεν αναχωρεί στην ώρα της”
Κριτική για: Sky Express

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Συνέχεια έχει καθυστερήση με την δικαιολογία ότι καθυστέρησε σε άλλο αεροδρόμιο .! Έχει καταντήσει πλέον δεδομένο ότι θα έχεις καθυστέρηση στην πτήση .

1  Ευχαριστούμε, 697ioannisk

Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Θα ταξίδευα με ένα παιδί κ έγκυος 6 μηνών δεν έχω λόγια για την επιθετική αντιμετώπιση της υπαλλήλου της εταιρείας ούτε της Προϊσταμένης η οποία δεν εμφανίστηκε ποτε παρα τις φωνές …ότι χειρότερο

Ευχαριστούμε, athinak472
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2021

Την 6.9.2021 μου αρνήθηκαν επιβίβαση σε πτήση εσωτερικού προς Θεσσαλονίκη, ενώ κατέφθασα οριακά 20 λεπτά πριν την αναχώρηση και ενώ η πύλη παρέμενε ανοιχτή και το λεωφορείο ήταν σταθμευμενο απ έξω με επιβάτες μέσα...
Η υπάλληλος που μου αρνήθηκε την επιβίβαση επέδειξε αγένεια και χαιρεκακία και φυσικά δεν προσπάθησε καθόλου να με εξυπηρετήσει και αρνήθηκε να καλέσει προϊστάμενο επί τόπου.

Από τις 08.00 μέχρι τις 15.30 δεν κατάφερα να μιλήσω με εκπρόσωπο-προϊστσμενο της εταιρείας τηλεφωνικά...

Ευχαριστούμε, Vqsis1973
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021

Η χειρότερη αεροπορική εταιρεία, από Αθηνα Κερκυρα ειχε καθηστερηση χωρις να μας ενημερωσουν κ απο Κέρκυρα-Αθήνα μπήκαμε στο αεροπλάνο κ μετά μας είπαν ότι έχει καθυστέρηση 20 λεπτά κ περιμέναμε στις θέσεις μας κ με ζεστη. Πολυ ακριβό το εισιτήριο. Απαράδεκτοι.

Ευχαριστούμε, U6492TE_
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021

Άψογη εξυπηρέτηση,ευγένεια,προθυμια,προσιτές τιμες!!!!!Συγχαρητηρια σε ολη την εταιρια!!!!!,Τι συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!

Ημερομηνία ταξιδιού: Ιούνιος 2021
    • Άνεση θέσης
    • Εξυπηρέτηση πελατών
    • Χώρος για τα πόδια
    • Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
    • Check-in και επιβίβαση
Ευχαριστούμε, J8390BN_