“Κατωτεροι των περιστασεων”
Κριτική για: Sky Express

Η κριτική γράφτηκε 15 Μαΐου 2021

Μεγαλη καθυστερηση στο check in με αποτελεσμα μεγαλη αναμονη , ταλαιπωρια και μεγαλος συνωστισμος στην επιβιβαση ( λεωφορειο) . Ειναι απαραδεκτο τοσος κοσμος μεσα σε ενα λεωφορειο με τους γνωστουςκινδυνους. Κριμα ...δυσφημιση για την χωρα πανω στο ανοιγμα του τουρισμού

Ευχαριστούμε, Saralaerti

Η κριτική γράφτηκε 14 Μαΐου 2021

Εκλεισα εισιτήρια μ αυτήν, χάνω μιση ωρα στην αναμονη να τους ρωτήσω αν χρειάζεται τεστ κορονοϊου ενώ υπάρχει πιστοποιητικό εμβολιασμού, μου λένε δεν γνωρίζουν και να πάρω την πολιτική προστασία. Εν τέλει πηρα την aegean και ενημερωθηκα. Ταυτόχρονα 2 μερες το Web check in χαλασμένο, χάνω μιση ωρα στην αναμονή πάλι χωρίς τελικά να πιάσω γραμμή και αναγκάστηκα να παω χαράματα στο αεροδρόμιο για check in

Ευχαριστούμε, andrewdegrecia
Η κριτική γράφτηκε 14 Μαΐου 2021

Η χειρότερη αεροπορική που έχω πετάξει ποτέ, μόνο πως θα φάνε λεφτά ξερουν, δεν δουλεύει ποτε το web check in

1  Ευχαριστούμε, O6225UWnatalian
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαΐου 2021

Προσπαθούσα επί τρεις μέρες να βρω κάποιον στα τηλέφωνα της εξυπηρέτησης πελατών ώστε να αλλάξω το εισιτήριο μου και δεν απάντησε ποτέ κανείς. Αναγκάστηκα να πάω μέχρι το Ελ. Βενιζέλος για να μπορέσω να αλλάξω το εισιτήριο! Ξαφνικά ούτε το check in μπορούσα να κάνω μέσω της ιστοσελίδας τους λόγω αναβάθμισης της. Πού ακούστηκε ολόκληρη αεροπορική να μη σου δίνει την δυνατότητα έστω και για κάποιες μέρες να μη μπορείς να κανεις web check in. Μου ζύγισαν την χειραποσκευή στο αεροδρόμιο της Αθήνας και επειδή ήταν σχεδόν τρία κιλά βαρύτερη με χρέωσαν 25€ Οταν κατέβηκα από Θεσσαλονίκη τα κιλά ήταν τα ίδια και δε μου είπαν κάτι.
Εγώ ποιον να χρεώσω για τις μισαωρες αναμονές στο ακουστικό μέχρι να απαντήσουν; Ακόμη μου απαντάνε στα μηνύματα μου για το αίτημα μου να γίνει αλλαγή πτήσης.

1  Ευχαριστούμε, evrinomit
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαΐου 2021

Πολύ ευγενικοί όλοι τους!! Πολύ εξυπηρετικοί και πρόθυμοι να βοηθήσουν ακόμα και σε έκτακτες κρατήσεις τελευταία στιγμή λόγο ανάγκης !!! Σας ευχαριστώ πολύ sky express!!!

Ημερομηνία ταξιδιού: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, 223gianniss