“Εξαιρετική”
Κριτική για: Sky Express

Εξαιρετική Πτήση ( Αθήνα- Αστυπάλαια & Αστυπάλαια Αθήνα) .Το προσωπικό & οι αεροσυνοδοί πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Το αεροσκάφος πολύ καθαρό & άνετο.
Επιπλέον είχαμε δωρεάν πρόσβαση στο lounge στο Αεροδρόμιο της Αθήνας μέχρι την επιβίβαση.

Ημερομηνία ταξιδιού: Απρίλιος 2021
    • Εξυπηρέτηση πελατών
    • Φαγητό και ποτό
    • Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
    • Check-in και επιβίβαση
Ευχαριστούμε, gian_aggelik

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Την 08/03/2021
Και ενώ είχα κλείσει πτήση απο Ηράκλειο για Θεσσαλονίκη ,είδα ότι έχουν κάνει λάθος στα στοιχεια κράτησης μου.Παίρνω τηλέφωνο και με πληροφορούν οτι η πτήση ματαιώθηκε και δεν με είχαν ενημερώσει ως όφειλαν, απλά έτυχε και επικοινώνησα εγώ για άλλο λόγο και έμαθα την ακύρωση.
Απο εκεί και πέρα ξεκινάει η οδύσσεια μου.η υπάλληλος μου συνέστησε να ακύρωση το σύνολο του ταξιδιού ,γιατί είχα κλείσει μετ επιστροφής με αυτούς .και οτι τα χρήματα θα μου επιστραφούν σε 10 εργάσιμες.
Μετα απο επανειλημμένες οχλησεις σήμερα 12/04/2021 και ακόμα δεν μου έχουν επιστρέψει τα χρήματα μου.
Και εκανα το λάθος και εκλεισα εκ νέου μαζί τούς.
Αλίμονο σε όποιον πάθει το ίδιο με εμένα
ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΣΑΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ

Ημερομηνία ταξιδιού: Μάρτιος 2021
1  Ευχαριστούμε, shooter045

Δυστυχώς για να συννενοηθείς τηλεφωνικά ή μέσω μέιλ για αλλαγές για εισιτήρια κλπ πρέπει να καλέις για ώρες και μέρες. Πολύ δύσκολα να σου απαντήσουν

Ημερομηνία ταξιδιού: Ιανουάριος 2021
    • Εξυπηρέτηση πελατών
    • Φαγητό και ποτό
    • Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
    • Check-in και επιβίβαση
Ευχαριστούμε, steliosbak
Η κριτική γράφτηκε 6 Απριλίου 2021

Με αποτέλεσμα να ταξιδεύω ξημερώματα υποχρεωμένος να ξεκινήσω ταξίδι μια μέρα πριν ήταν σημαντική η ώρα που είχα κλείσει το εισητηριο για μεσημέρι ούτε μπόρεσα να επικοινωνήσω με την εταιρία ούτε στα email ούτε στα τηλέφωνα δεν απαντούσαν να μάθω τη αιτία που αλλάξανε την ώρα τις πτήσης μου

Ημερομηνία ταξιδιού: Απρίλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, arsidoi
Η κριτική γράφτηκε 1 Απριλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εστειλα ένα mail, περίπου 3 λεπτά από την στιγμή που έκλεισα τα εισιτήρια για εμένα και τα 2 μου παιδιά, ζητώντας να μου διορθώσουν την ημερομηνία επιστροφής μας, διότι κατά λάθος έβαλα 16/8 αντί 15/8. Μπορούσαν και οι ίδιοι να το διαπιστώσουν αυτό, ελέγχοντας την ώρα κράτησης και την ώρα αποστολής του mail. Και έχουν το απίστευτο θράσος να μου ζητούν να πληρώσω για αυτό το ανθρώπινο ΛΑΘΟΣ 252€!!! Την ώρα, που για τα 3 εισιτήρια έχω πληρώσει 327€!!!
Είναι απαράδεκτοι και ειδικά σε τέτοιες εποχές που ψάχνουν για πελάτες με κάθε τρόπο, να έχουν αυτή την αντιμετώπιση!! Ντροπή και πάλι ντροπή τους, που θέλουν να εκμεταλλευτουν ένα λάθος για να βγάλουν χρήματα.
Με καθόλου εκτίμηση,
Αθανασοπουλου Χαρά