“Στην ώρα τους ΑΠΟΛΥΤΩΣ”
Κριτική για: Sky Express

Η κριτική γράφτηκε 19 Μαρτίου 2021

Για χαμηλού κόστους εταιρεία ήταν όλα σουπερ. Μοναδική παραφωνία(αν μπορείς να το πεις έτσι) το μέγεθος του αεροσκάφους.. Κατά τα άλλα, ευγενέστατο προσωπικό, ΑΨΟΓΟΙ στην ώρα τους,

• Άνεση θέσης
    • Εξυπηρέτηση πελατών
    • Χώρος για τα πόδια
    • Ψυχαγωγία κατά την πτήση
    • Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
    • Check-in και επιβίβαση
Ευχαριστούμε, Giannis S

Η κριτική γράφτηκε 17 Μαρτίου 2021

Η αλήθεια είναι πως διαβάζοντας τις κριτικές για την αεροπορική αυτή εταιρία, είχα αγχωθεί αρκετά πώς ίσως ακυρωθεί η πτήση μου, ότι θα χάσω τα χρήματά μου, κτλ... Ωστόσο, είμαι αρκετά ικανοποιημένη από το ταξίδι μου: το προσωπικό ήταν ευγενικό, τηρήθηκαν κάποια μέτρα προστασίας όσον αφορά τις θέσεις (υπήρχε τουλάχιστον μια κενή θέση αν όχι δύο), η προσγείωση ήταν πολύ καλή και η τιμή του εισιτηρίου ήταν αρκετά προσιτή αν τη συγκρίνουμε με άλλες εταιρίες!

Ευχαριστούμε, anndle
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2021

Σήμερα ταξίδεψα από Αθήνα για Κεφαλονιά με την πτήση 260. Είχα χειρουργηθεί στο κάτω άκρο και η βοήθεια που δέχτηκα απο το προσωπικό σας ήταν η μέγιστη. Ήθελα να σας ευχαριστήσω για την εξυπηρέτηση και την ευγένεια τόσο του προσωπικού σας εδάφους όσο και του πληρώματος καμπίνας. Με βοήθησαν υπερβολικά και αισθάνθηκα μαζί σας σιγουριά και ασφάλεια απο την ώρα που έφτασα στο αεροδρόμιο της Αθήνας μέχρι και την άφιξη μας στην Κεφαλονιά. Μπράβο για την εξυπηρέτηση, την ευχάριστη διάθεση και την ευγένεια, του προσωπικού σας! Ευχαριστώ, πάντα καλές πτήσεις!

1  Ευχαριστούμε, G9709CP_
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2021

Άθλια εξυπηρέτηση ειδικά από το τμήμα κρατήσεων όταν χρειάστηκε για λόγους υγείας να προβώ σε αλλαγή εισιτηρίων. Αλλεπάληλα email και μια ταλαιπωρία χωρίς λόγο για να μου φάνε στο τέλος 48 ευρώ από την μία πτήση. Να νου κάνουν open την δεύτερη και να μην απαντούν μετά όταν τους ζήτησα να γίνει open η τρίτη πτήση. Όλα αυτά με κατάθεση χαρτιών από γιατρό και εξετάσεις.

Ημερομηνία ταξιδιού: Φεβρουάριος 2021
    • Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
    • Check-in και επιβίβαση
2  Ευχαριστούμε, 696tetap
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2021

Το προσωπικό ήταν όσο έπρεπε ευγενεστατο. Η τιμή ήταν εντάξει όχι πολύ ακριβή όχι πολύ φτηνή. Το μόνο αρνητικό που μπορώ να πω είναι πως δεν δίνουν κάτι να πιεις ουτε και κάτι να φας μόνο ένα μαντιλακι.
Η βαλίτσες μας δεν χτυπήθηκαν καν
Ήταν μια χαρά όλα

Ευχαριστούμε, mariostryfonis