“Εξυπηρέτηση”
Κριτική για: Sky Express

Σήμερα ταξίδεψα από Αθήνα για Κεφαλονιά με την πτήση 260. Είχα χειρουργηθεί στο κάτω άκρο και η βοήθεια που δέχτηκα απο το προσωπικό σας ήταν η μέγιστη. Ήθελα να σας ευχαριστήσω για την εξυπηρέτηση και την ευγένεια τόσο του προσωπικού σας εδάφους όσο και του πληρώματος καμπίνας. Με βοήθησαν υπερβολικά και αισθάνθηκα μαζί σας σιγουριά και ασφάλεια απο την ώρα που έφτασα στο αεροδρόμιο της Αθήνας μέχρι και την άφιξη μας στην Κεφαλονιά. Μπράβο για την εξυπηρέτηση, την ευχάριστη διάθεση και την ευγένεια, του προσωπικού σας! Ευχαριστώ, πάντα καλές πτήσεις!

Ημερομηνία ταξιδιού: Μάρτιος 2021
1  Ευχαριστούμε, G9709CP_

Άθλια εξυπηρέτηση ειδικά από το τμήμα κρατήσεων όταν χρειάστηκε για λόγους υγείας να προβώ σε αλλαγή εισιτηρίων. Αλλεπάληλα email και μια ταλαιπωρία χωρίς λόγο για να μου φάνε στο τέλος 48 ευρώ από την μία πτήση. Να νου κάνουν open την δεύτερη και να μην απαντούν μετά όταν τους ζήτησα να γίνει open η τρίτη πτήση. Όλα αυτά με κατάθεση χαρτιών από γιατρό και εξετάσεις.

• Άνεση θέσης
    • Εξυπηρέτηση πελατών
    • Φαγητό και ποτό
    • Χώρος για τα πόδια
    • Ψυχαγωγία κατά την πτήση
    • Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
    • Check-in και επιβίβαση
1  Ευχαριστούμε, 696tetap

Το προσωπικό ήταν όσο έπρεπε ευγενεστατο. Η τιμή ήταν εντάξει όχι πολύ ακριβή όχι πολύ φτηνή. Το μόνο αρνητικό που μπορώ να πω είναι πως δεν δίνουν κάτι να πιεις ουτε και κάτι να φας μόνο ένα μαντιλακι.
Η βαλίτσες μας δεν χτυπήθηκαν καν
Ήταν μια χαρά όλα

Ημερομηνία ταξιδιού: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, mariostryfonis
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2021

Έχω ταξιδέψει πολλές φορές με τη skyexpress. Έχω δει το καλό και το κακό τους πρόσωπο. Μπορώ να πω πως εν μέσω πανδημίας έχουν φερθεί με περισσότερο επαγγελματισμό από άλλες πολύ γνωστές εταιρείες και οι τιμές εξακολουθούν να είναι καλές. Αν έχω να επιλέξω ανάμεσα στη skyexpress κ σε κάποια άλλη πιο γνωστή θα επιλέξω την πρώτη γιατί γνωρίζω πως είναι μικρότερος ο κίνδυνος να προκύψουν εξτρα χρεώσεις στο αεροδρόμιο.

Ευχαριστούμε, mis a
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτοι!!!! Δεν απαντούν ποτέ σε κλήσεις. Δεν ξέρουν αν θα πραγματοποιηθεί η πτηση. Αλλά έτσι είναι. Ότι πληρώνεις...παιρνεις.Ποτε ξανά!

1  Ευχαριστούμε, panagiotist958