“Μην χρησιμοποιήσετε ποτέ!”
Κριτική για: Sky Express

Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτοι!!!! Δεν απαντούν ποτέ σε κλήσεις. Δεν ξέρουν αν θα πραγματοποιηθεί η πτηση. Αλλά έτσι είναι. Ότι πληρώνεις...παιρνεις.Ποτε ξανά!

1  Ευχαριστούμε, panagiotist958

Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2021

Μετά απο καθυστέρηση 2 λεπτών μετά το κλείσιμο του check in οι υπάλληλοι της sky που θα μπορούσαν να μας βοηθήσουν να μπούμε στο αεροπλάνο πιο γρήγορα. Παρ' όλα αυτά εκεινοί δεν ήταν καθόλου εξυπηρετικοί, ήταν αγενέστατοι και όταν μετά προσπαθούσα να επικοινωνήσω τηλεφωνικά για επιστροφή χρημάτων μου απαντήσανε μετά απο 2 μέρες.

2  Ευχαριστούμε, Z9912IFv_
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2021

Πήγα μετά από 2 λεπτά αφού κλείσουν τα check in και εκεί οι υπάλληλοι αντί να μας βοηθήσουν ήταν και αγενής από πάνω χαρακτηριστικά άκουσα φράσεις όπως "εδώ δεν είμαστε το αεροδρόμιο της Μυτιλήνης" και "μην μου ηψώνεται την φωνή σας" ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟΙ, μετά το κερασάκι ήταν ότι προσπαθούσα επί 2 μέρες να επικοινωνήσω με κάποιον σε τηλέφωνο για επιστροφή... ΑΙΣΧΟΣ!!!

2  Ευχαριστούμε, luckyl543
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2021

Ανάρμοστη συμπεριφορά στο τηλεφωνικό κέντρο εξυπηρέτησης πελατών. Μίλησα με δυο υπαλλήλους για να ζητήσω επιστροφή χρημάτων για ακυρωμένη πτήση και προσπαθούσαν να μου κλείσουν το τηλέφωνο ότι πιο γρήγορα γινόταν.Έχω πάρει στο τηλεφωνικό κέντρο άλλες τρεις φορές περιμένω ένα μισάωρο τουλάχιστον κ καταλήγουν να μου κλείνουν την γραμμή πριν καν το σηκώσουν. Έχουν περάσει 10 ημέρες και ακόμα περιμένω για την επιστροφή χρημάτων. Η επικοινωνία μαζί τους ήταν ενός λεπτού δεν με άφησαν ούτε καν να επιβεβαίωσε τον αριθμο λογαριασμού. Δεν θέλω ποτέ να ξανακλείσω εισιτήρια μαζί τους. Είναι απαράδεκτοι αγενής και καθόλου επαγγελματίες.

Ημερομηνία ταξιδιού: Δεκέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, elmeimari
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τελείως αναξιόπιστη εταιρεία... ΜΑΚΡΙΆ... Ενώ έχω κλείσει εισητηρια μεταβίβασης με ανταπόκριση(Κως-Αθήνα-Θεσσαλονίκη) 6 μέρες πριν η εταιρεία αποφάσισε να μας ενημερώσει ότι η πτήση της ανταπόκρισης(Αθήνα-Θεσσαλονίκη) ακυρώθηκε.Φυσικα και δεν μπορούν να αλλάξουν την ημερομηνία της πτήσης μου, αλλά μπορούν να μου δώσουν ένα voucher για την ακυρωμένη πτήση (Αθήνα-Θεσσαλονίκη) και το άλλο εισητηριο (Κως-Αθήνα) τι να το κάνω κύριοι??? Να κάνω βόλτες στην Αθήνα εν μέσω πανδημίας??? Επίσης δεν μπορούν καν να σε επιβεβαιώσουν αν η πτήση της επιστροφής σου θα γίνει κανονικά η αν θα ακυρωθεί και αυτη και πάλι δεν θα έχεις τρόπο να επιστρέψεις στον προορισμό σου. Μακράν η χειρότερη εξυπηρέτηση πελατών που έχω δει.

Ημερομηνία ταξιδιού: Ιανουάριος 2021
    • Άνεση θέσης
    • Εξυπηρέτηση πελατών
    • Χώρος για τα πόδια
    • Ψυχαγωγία κατά την πτήση
    • Καλή σχέση ποιότητας και τιμής
2  Ευχαριστούμε, 196athinam