“Παρα πολυ οικονομική γρήγορη ”
Κριτική για: Volotea

Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Γρήγορη οικονομική ευχάριστο και άνετο ταξίδι και πάνω απ ολα στην ώρα της !! Αξιόπιστη ελπίζω να μην σταματήσει τα δρομολόγια για Σαντορίνη

Ευχαριστούμε, Mark S

Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2017

Καλή ποιότητα εξυπηρέτησης, καθαρό και σχετικά καινούργιο σκάφος, χωρίς καθυστερήσεις. Ευχάριστη έκπληξη ήταν που μας πήραν τις αποσκευές στο μπαγκάζ χωρίς καμία επιβάρυνση λόγω πληρότητας πτήσης.

• Φαγητό και ποτό
Ευχαριστούμε, annalovesgurumi
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2017

Η δεύτερη φορά που ταξιδεύω με volotea, στην ώρα της,οργανωμένη,καθαρή,ποιό άνετη απο την ryanair στα καθίσματα κ χειραποσκευή.Ενα πρόβλημα που υπήρξε απο το σύστημα check in και αφορούσε σχεδόν όλες τις αεροπορικές εταιρείες την 28-29/9/17, το αντιμετώπησε πολύ καλά στέλνοντας mail για δωρεάν check in στο γκισέ του αεροδρομίου.

• Φαγητό και ποτό
1  Ευχαριστούμε, nikdik2017
Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2017

Καλη εταιρεία με συνεχή ηλεκτρονική ενημέρωση με διάφορες πληροφορίες για την πτήση μου.Το ταξίδι ηταν βέβαια σύντομο λόγω της απόστασης αλλα ηταν ευχάριστο χωρίς κάποιο μειονέκτημα Στο μέλλον θα ταξιδέψω πάλι με την εταιρεία αυτη

Ευχαριστούμε, tsakirap0st
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2017

και η δική μου πτήση αλλά και της συζύγου μου παλαιότερα, όπως και της κουμπάρας μου, ακυρώθηκαν. Ευτυχώς για τη δική μου με ενημέρωσαν έγκαιρα αλλά δεν είχαν άλλη πτήση, διότι ακύρωσαν όλες τους τις πτήσεις για τις αρχές Σεπτεμβρίου, οπότε έκλεισα με άλλη. Η σύζυγός μου άλλαξε τελευταία στιγμή το πρόγραμμά της, λόγω της ακύρωσης της πτήσης, ενώ η κουμπάρα μου την έχασε τελείως και επέστρεψε με πλοίο.

Ευχαριστούμε, Yannis D