Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του TripAdvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Les supers filles du tram

Rue Lesbroussart 22 | Brussels, Βρυξέλλες 1050, Βέλγιο
+32 2 648 46 60
Ιστότοπος
Αποθήκευση
Χάρτης
Δορυφορικός
Έχει γίνει παύση των ενημερώσεων χάρτη. Μεγεθύνετε για προβολή ενημερωμένων πληροφοριών.
Επαναφορά ζουμ
Γίνεται ενημέρωση του χάρτη…
Επισκόπηση
  • Εξαιρετικό24%
  • Πολύ καλό46%
  • Μέτριο14%
  • Ανεπαρκές8%
  • Πολύ κακό8%
Ανοιχτό τώρα
6:00 μ.μ. - 11:00 μ.μ.Αναλυτικό ωράριο
ΚΟΥΖΙΝΕΣ
Αμερικανική, Μπαρ
ΤΙΜΗ
€€ - €€€
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
Εξυπηρέτηση
Φαγητό
Αξία
Ατμόσφαιρα
ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ
Rue Lesbroussart 22 | Brussels, Βρυξέλλες 1050, Βέλγιο
Όλες οι λεπτομέρειες
Βαθμολογία ταξιδιωτών
Τύπος ταξιδιώτη
Περίοδος του χρόνου
Γλώσσα

1 - 10 από 63 κριτικές

Language Weaver
Αυτή η κριτική μεταφράστηκε μηχανικά από τα Αγγλικά Τι είναι αυτό;
Να εμφανίζονται μηχανικές μεταφράσεις;
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2017

Περισσότερα

Language Weaver
Αυτή η κριτική μεταφράστηκε μηχανικά από τα Αγγλικά Τι είναι αυτό;
Να εμφανίζονται μηχανικές μεταφράσεις;
Η κριτική γράφτηκε 21 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Language Weaver
Αυτή η κριτική μεταφράστηκε μηχανικά από τα Αγγλικά Τι είναι αυτό;
Να εμφανίζονται μηχανικές μεταφράσεις;
Μέλος του TripAdvisor
1
Η κριτική γράφτηκε 17 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περισσότερα

Language Weaver
Αυτή η κριτική μεταφράστηκε μηχανικά από τα Αγγλικά Τι είναι αυτό;
Να εμφανίζονται μηχανικές μεταφράσεις;
Η κριτική γράφτηκε 12 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περισσότερα

Language Weaver
Αυτή η κριτική μεταφράστηκε μηχανικά από τα Αγγλικά Τι είναι αυτό;
Να εμφανίζονται μηχανικές μεταφράσεις;
Η κριτική γράφτηκε 8 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Language Weaver
Αυτή η κριτική μεταφράστηκε μηχανικά από τα Αγγλικά Τι είναι αυτό;
Να εμφανίζονται μηχανικές μεταφράσεις;
Η κριτική γράφτηκε 20 Μαρτίου 2017

Περισσότερα

Language Weaver
Αυτή η κριτική μεταφράστηκε μηχανικά από τα Αγγλικά Τι είναι αυτό;
Να εμφανίζονται μηχανικές μεταφράσεις;
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Language Weaver
Αυτή η κριτική μεταφράστηκε μηχανικά από τα Αγγλικά Τι είναι αυτό;
Να εμφανίζονται μηχανικές μεταφράσεις;
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περισσότερα

Language Weaver
Αυτή η κριτική μεταφράστηκε μηχανικά από τα Αγγλικά Τι είναι αυτό;
Να εμφανίζονται μηχανικές μεταφράσεις;
Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2016

Language Weaver
Αυτή η κριτική μεταφράστηκε μηχανικά από τα Αγγλικά Τι είναι αυτό;
Να εμφανίζονται μηχανικές μεταφράσεις;
Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2016

Περισσότερα

Στην περιοχή
Κοντινά εστιατόρια
Burger Republic
193 κριτικές
0,07 χλμ μακριά
Takumi
91 κριτικές
0,06 χλμ μακριά
La Basse-Cour Bruxelles
14 κριτικές
0,07 χλμ μακριά
Walkin' Thai
103 κριτικές
0,06 χλμ μακριά
Κοντινά αξιοθέατα
Musee des Beaux-Arts d'Ixelles
153 κριτικές
0,45 χλμ μακριά
Eglise de la Sainte Croix
17 κριτικές
0,18 χλμ μακριά
Alchimie Urban Spa
7 κριτικές
0,71 χλμ μακριά
Le Murmure Café
10 κριτικές
0,28 χλμ μακριά
Ερωτήσεις & Απαντήσεις
Λάβετε γρήγορα απαντήσεις από το προσωπικό του Les supers filles du tram και από προηγούμενους επισκέπτες.
Σημείωση: η ερώτησή σας θα δημοσιευθεί στη σελίδα Ερωτήσεις & Απαντήσεις.
Οδηγίες δημοσίευσης
Υποβολή
Βελτίωση αυτής της καταχώρισης

Στοιχεία εστιατορίου

Σύνοψη βαθμολογίας
  • Φαγητό
    Εξυπηρέτηση
  • Αξία
    Ατμόσφαιρα
Κουζίνα
Γεύματα
Μεσημεριανό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα
Χαρακτηριστικά εστιατορίου
Διανομή κατ’ οίκον, Φαγητό σε πακέτο, Κρατήσεις, Καθίσματα, Με προσωπικό σερβιρίσματος, Σερβίρει αλκοόλ, Δωρεάν WiFi
Κατάλληλο για
Οικογένειες με παιδιά, Κατάλληλο για παιδιά
Ώρες λειτουργίας
Κυριακή
11:00 π.μ. - 5:00 μ.μ.
Δευτέρα
12:00 μ.μ. - 3:00 μ.μ.
6:00 μ.μ. - 11:00 μ.μ.
Τρίτη
12:00 μ.μ. - 3:00 μ.μ.
6:00 μ.μ. - 11:00 μ.μ.
Τετάρτη
12:00 μ.μ. - 3:00 μ.μ.
6:00 μ.μ. - 11:00 μ.μ.
Πέμπτη
12:00 μ.μ. - 3:00 μ.μ.
6:00 μ.μ. - 11:00 μ.μ.
Παρασκευή
12:00 μ.μ. - 3:00 μ.μ.
6:00 μ.μ. - 11:00 μ.μ.
Σάββατο
12:00 μ.μ. - 11:00 μ.μ.
Τοποθεσία και στοιχεία επικοινωνίας
  • Διεύθυνση: Rue Lesbroussart 22 | Brussels, Βρυξέλλες 1050, Βέλγιο
  • Τοποθεσία: Ευρώπη  >  Βέλγιο  >  Βρυξέλλες
  • Αριθμός τηλεφώνου: +32 2 648 46 60
Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;
Είστε ο ιδιοκτήτης ή ο υπεύθυνος αυτής της επιχείρησης; Διεκδικήστε την καταχώρισή σας δωρεάν για να απαντάτε στις κριτικές, να ενημερώνετε το προφίλ σας και ακόμα περισσότερα. Διεκδικήστε την καταχώρισή σας