Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του TripAdvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Ανέστης Χασαποταβέρνα Ερωτήσεις & Απαντήσεις

Πυλαία, Ελλάδα

Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά!

Ευχαριστώ επίσης που μπήκατε στο κόπο να γράψετε μία απάντηση στην αναλυτική μου κριτική..

Θα προτιμούσα όμως να ερχόσασταν εκείνη την ημέρα και να ρωτήσετε γιατί επέστρεψα την μερίδα.

Για το προσωπικό σας που λέτε οτι είναι "εκπαιδευμένοι" επαγγελματίες μάλλον κάνετε κάποιο λάθος.. διότι ένας

επαγγελματίας σερβιτόρος δέν βρίζει τον άλλον και δέν του φέρεται άσχημα μπροστά στον πελάτη!

Για τις μερίδες σας οφείλεται να ενημερώσετε τον πελάτη για τον τρόπο που σερβίρετε τις μερίδες αλλά εμείς ρωτήσαμε και μάς είπαν οι επαγγελματίες σερβιτόροι σας οτι είναι ατομικές και αυτό ζητήσαμε.

Τώρα για τα φαγητά που είναι φρέσκα ημέρας θα μου επιτρέψετε να διαφωνήσω διοτι εάν κρίνω απο το χοιρινό ρολό, όχι ημέρας δέν ήταν αλλά σίγουρα ζεσταμένο 2 φορές. Δέν θα αναφερθώ στις υπόλοιπες μερίδες αλλά εάν το ζητήσετε έχω δελτίο παραγγελίας και απόδειξη και μπορώ να σας κρίνω για όλες τις μερίδες..

Ευχαριστώ.

Γιάννης

πριν 11 μήνες Απάντηση

2 απαντήσεις

Εκπρόσωπος εστιατορίου
Στέφανος Γ
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Χρήσιμη απάντηση
0
Ψήφοι
Όχι τόσο χρήσιμη

Καλησπέρα σας και πάλι! Αρχικά, να υπογραμμίσουμε ότι οι επιχείρηση μας είναι ξεκάθαρα ενάντια σε οποιαδήποτε κακή συμπεριφορά εντός του χώρου της είτε αυτή προέρχεται από το προσωπικό μας είτε από τους επισκέπτες μας. Αυτό σημαίνει ότι έπρεπε άμεσα να ενημερώσετε τον υπεύθυνο ώστε να γίνουν οι απαραίτητες συστάσεις. Να σημειώσουμε επίσης ότι το γεγονός ότι το προσωπικό μας είναι άριστα εκπαιδευμένο δεν σημαίνει ότι ευ όρου ζωής δεν θα υπάρχει η πιθανότητα λάθους. Τέλος, να τονίσουμε για ακόμη μία φορά ότι καθημερινά προετοιμάζουμε όλα τα κρεατικά μας και ποτέ δεν χρησιμοποιούμε προϊόντα προηγούμενης ημέρας. Πάντα στη διάθεσή σας, Ανέστης Χασαποταβέρνα.

πριν 11 μήνες
Αλεξάνδρεια, Ελλάδα
Χρήσιμη απάντηση
0
Ψήφοι
Όχι τόσο χρήσιμη

Νομιζω οτι θα πρεπει να πηγατε μερα που γινοταν χαμος και βγαινει εξω ολη η Ελλαδα.Σε τετοια μερα ΔΕΝ παραγγελνεις ρολο..πουθενα οχι μονο εκει.Απλα της ωρας.Εγω εχω παει τρεις φορες και η σπαλομπριζολα ηταν εξαιρετικη αλλα φανταζομαι ολα τα μαγαζια εχουν και τις ασχημες μερες τους.

πριν 11 μήνες
Προσθέστε την απάντησή σας
Οδηγίες δημοσίευσης
Περισσότερες ερωτήσεις σχετικά με αυτό το εστιατόριο