Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του TripAdvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.
Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:

“μετριο” 3 από 5 αστέρια
Κριτική για Poseidon Palace Club Hotel

Αποθήκευση Αποθηκεύτηκε
Προσθέσατε Poseidon Palace Club Hotel στις Αποθηκεύσεις
Οι καλύτερες τιμές για τη διαμονή σας
Επιλέξτε ημερομηνίες για να βρείτε τις καλύτερες τιμές
Άφιξη μμ/ηη/εεεε Αναχώρηση μμ/ηη/εεεε
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 3 ακόμη ιστότοποι!
Κριτικές σε 8 πόλεις Κριτικές σε 8 πόλεις
58 χρήσιμες ψήφοι 58 χρήσιμες ψήφοι
“μετριο”
3 από 5 αστέρια Η κριτική έγινε: 17 Απρίλιος 2012

πηγαμε στο poseidon palace για το πασχα του 2012 με την οικογενεια μας. εκανα κρατηση για 2 οικογενειακα δωματια, 2 δικλινα και 2 μονοκλινα.τα οικογενειακα ενω στο site του ξενοδοχειου τα δειχνει με σαλονι και ξεχωριστο δωματιο με πορτα, εκει μας ειπαν οτι αυτες οι φωτογραφιες ειναι για σουιτες. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!! μας εδωσαν μονο ενα τετοιο δωματιο μετα απο παραπονα γιατι ειπαν οτι ολα εχουν εξαντληθει.
επισης οταν εκανα την κρατηση ειχα ρωτησει αν ο εσωτερικος παιδοτοπος λειτουργει γιατι ο καιρος θα ηταν βροχερος και ειχαμε 4 παιδια στην παρεα-οικογενεια και μου απαντησαν φυσικα ναι!
φτανοντας στο ξενοδοχειο και αφου τακτοποιηθηκαμε στα δωματια, ρωτησα που βρισκεται ο παιδοτοπος και ο ρεσεψιονιστ μου απαντησε οτι δεν ειναι ανοιχτος και οτι ισως δεν ανοιξει. εκανα για αλλη μια φορα παραπονα και τελικα μας ειπαν οτι θα το εχουν ετοιμο για το απογευμα.φτανοντας το απογευμα στον εσωτερικο παιδοτοπο παγωσαμε. δεν ειχαν θερμανση και επειδη ηταν στο υπογειο ειχε παρα πολυ υγρασια και μυριζε. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!
ο μπουφες του πρωινου ηταν υπεροχος, το ιδιο και το αναστασημο δειπνο και το δειπνο της μεγαλης παρασκευης(απιστευτα μεγαλη ποικιλια απο σαρακοστιανα και μη). το μεσημεριανο της κυριακης του πασχα ηταν μετριο και ενω ειχε σουβλα και ζητησαμε δεν μας εφεραν με τη δικαιολογια οτι τελειωσε.τελος οι χωροι και το σερβις ηταν πολυ καλο.

• Έμεινε: Απρίλιο 2012, ταξίδεψε: με την οικογένεια

Μόνος
Σύνοψη βαθμολογίας
  • Υπηρεσία
    4,5 από 5 αστέρια
Οι συμβουλές ταξιδιωτών σάς βοηθούν να διαλέξετε το σωστό δωμάτιο.   Συμβουλές για δωμάτια
Ημερομηνία | Βαθμολογία
  • Πρώτα ρωσικά
  • Όλα
  • Όλα τα πρόσφατα στα Ελληνικά
Πρώτα ελληνικά
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
μμ/ηη/εεεε μμ/ηη/εεεε
Υπολογισμός κόστους διαμονής

Poseidon Palace Club Hotel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Γράψτε μια κριτική Προσθήκη φωτογραφιών

Κατατάχθηκε #2 από 9 ξενοδοχεία στον προορισμό Λεπτοκαρυά
Εύρος τιμών (ανά διανυκτέρευση): 68 € - 120 €
Κατηγορία Ξενοδοχείου:4,5 αστέρων — Poseidon Palace Club Hotel 4.5*
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με τον συνεργάτη Booking.com, ώστε να έχετε τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Poseidon Palace Club Hotel με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.
Επίσης γνωστό ως:
Poseidon Palace Hotel

Εάν είστε ιδιοκτήτης ή διευθυντής στο Poseidon Palace Club Hotel, εγγραφείτε τώρα για δωρεάν εργαλεία, που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για να βελτιώσετε την καταχώρισή σας, να ενθαρρύνετε νέες κριτικές και να απαντήσετε σε σχολιαστές.