Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του Tripadvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.
Booking.com
Hotels.com
Priceline
Οι τιμές παρέχονται από τους συνεργάτες μας και αντικατοπτρίζουν τις τιμές των δωματίων ανά διανυκτέρευση, συμπεριλαμβανομένων όλων των φόρων και τελών που είναι γνωστά στους συνεργάτες μας. Ανατρέξτε στους συνεργάτες μας για περισσότερες λεπτομέρειες.
Πώς επηρεάζουν οι πληρωμές σε εμάς τη σειρά των εμφανιζόμενων τιμών. Οι τύποι δωματίων ενδέχεται να ποικίλουν.
Κοντινά ξενοδοχεία
Βαθμολογία ταξιδιωτών
325
142
102
Δείτε τι λένε οι ταξιδιώτες:
Επιλεγμένα φίλτρα
Φίλτρο
Ενημέρωση λίστας...
63 - 68 από 678 κριτικές
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2013

πηρα στο ξενοδοχειο μεσα ιουλιου και περασα παρα πολυ ωραια....ηταν πολυ φιλικοι ολοι με αριστο servis και πολυ εξιπηρετικοι...ο χωρος ηταν πολυ καθαρος...πηγα για 4 εμερες και εμεινα πολυ ευχαριστημενη...οπως και οι φιλοι μου...το προσωπικο ηταν πολυ ευγενικο και προθιμο να μας βοηθησει σε οτι χριεαζομασταν...θα ξαναπηγαινα με την πρωτη ευκαιρια.

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα πισω δωματια εχουν θεα τη θαλασσα.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, vasia d
Αυτή η κριτική είναι η υποκειμενική γνώμη ενός μέλους του Tripadvisor και όχι η γνώμη της Tripadvisor LLC. Το Tripadvisor πραγματοποιεί ελέγχους στις κριτικές.
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2013

πολυ ωραιο μερος,ωραια δωματια και ανετα.Το προσωπικο νεο και ευγενικο. Η θαλασσα λιγο μακρυα απο το ξενοδοχειο αλλα ολα τ'αλλα μια χαρα.Οι ανθρωποι ηταν ευγενεστατοι και πολυ φιλοξενοι. Θα το προτιμουσαμε για το επομενο καλοκαιρι

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, despoina k
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2013

Οι εντυπώσεις μας (η γυναίκα μου κι` εγώ), από το Kriopigi Beach φέτος το καλοκαίρι, ήταν σχεδόν όλες θετικές. Πρώτα απ` όλα, δεν σου δύνεται η εντύπωση ότι βρίσκεσαι σε ένα ξερό ξενοδοχείο. Η πολυμορφία και η διάταξη των χώρων του, σου δίνει την εντύπωση ότι είσαι κάτοικος ενός μικρού χωριού, που σε συνδυασμό με την καταπληκτική παραλία, συνέβαλαν να περάσουμε θαυμάσια. Δυνατό χαρτί τους, το φαγητό, όπου μας εξέπληξαν, με την ποικιλία, την ποιότητα, αλλά και την ποσότητα. Μπορώ να πω ότι το μόνο αρνητικό, ήταν τα...... δύο περίπου κιλά που πήραμε μέχρι την αναχώρησή μας. Κάναμε αρκετούς νέους φίλους, στο ταβερνάκι που λειτουργεί το βράδυ, σε πολύ καλές ελληνικές βραδιές, συνοδεία ρετσίνας και μπουζουκιού. Πιστεύω να μπορέσω να σας ξαναδώ του χρόνου.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με την οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, DimitrisKarapetsas
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2013

Ιδανικό για οικογενειακές διακοπές, εξαιρετικό σέρβις και κουζίνα, χαμηλές τιμές. Τα καλύτερα δωμάτια που έχω δει ποτέ σε ξενοδοχείο στη ζωή μου! Από το ξενοδοχείο αυτό καθεαυτό, δεν είχα κανένα παράπονο. Μοναδικό μειονέκτημα ίσως, η τοποθεσία, όπου το ομώνυμο χωριό (Κρυοπηγή) δεν προσφέρει τίποτα ιδιαίτερο. Όποιος όμως, διαθέτει ΙΧ δεν θα αντιμετωπίσει πρόβλημα.

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με την οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Y8960QY_2013
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2013

περάσαμε όμορφες οικογενειακές διακοπές ,σε ένα υπέροχο ξενοδοχείο ,εκπληκτικό σέρβις πολύ φιλόξενοι και φιλικοί ,νιώσαμε σαν το σπίτι μας!!Θα το προτιμήσουμε και για άλλες αποδράσεις του χρόνου τώρα πια!!!

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με την οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, lia1969