Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του TripAdvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.
Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:

“Ουκ εν τω πολλω τω ευ αλλα τω ευ τω πολλω” 5 από 5 αστέρια

Βαθμολογήθηκε Αρ.15 από τα 95 Εστιατόρια για: Ναύπλιο
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Κρατήσεις
1 κριτική
“Ουκ εν τω πολλω τω ευ αλλα τω ευ τω πολλω”
5 από 5 αστέρια Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2012

Εξαιρετικα καλο φαγητο απο εναν πραγματικο σεφ που τιμα την ποδια του.οικογενιακο και φιλοξενο περιβαλλον.σημειο αναφορας για το ναυπλιο.

• 5 από 5 αστέρια Αξία

• Πρώτα ισπανικά
  • Πρώτα ιταλικά
  • Πρώτα ολλανδικά
  • Όλα
  • Όλα τα πρόσφατα στα ελληνικά
Πρώτα ελληνικά
Αθήνα, Ελλάδα
Συντελεστής επιπέδου
48 κριτικές
15 κριτικές για εστιατόρια
common_n_restaurant_reviews_1bd8 51 χρήσιμες ψήφοι
“Πρόβλημα επικοινωνίας”
2 από 5 αστέρια Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2012

Πήγα ένα χειμωνιάτικο μεσημέρι, μετά απο προτροπή πολλών φίλων και γνωστών. Η σερβιτόρος που με εξυπηρέτησε μου είπε ότι η κουζίνα έχει μόνο διάφορα όσπρια, σαλάτες και κεφτέδες. Δεν ήθελα να φάω κεφτέδες ήθελα να δοκιμάσω τα μεζεδάκια του Νούλη. Μου είπε ότι δεν υπάρχει για την ημέρα εκείνη τίποτα άλλο. Παρήγγειλα λοιπόν τους κεφτέδες με 2 καραφάκια ούζο και πατάτες τηγανιτές. Ακριβώς στο διπλανό τραπέζι ο ίδιος ο "Νούλης" σερβίρισε μετά απο 10 λεπτά γαρίδες και ψαρικά που μου σπάσανε τη μύτη. Φώναξα τη σερβιτόρο και παραπονέθηκα, ήθελα και εγώ γαρίδες. Μου είπε ότι δεν είχαν βγεί την ώρα που ήρθα. Δεν το είπε όμως, θα περίμενα ευχαρίστως να γίνουν οι μεζέδες που έχουν κάνει γνωστό το Νούλη, απο το να φάω κεφτέδες που δεν με ενδιαφέρουν. Υπάρχει μεγάλο πρόβλημα επικοινωνίας εδώ που διώχνει επίδοξους πελάτες.

• Επισκέφτηκε στις Μάρτιο 2012
3 κριτικές
common_n_restaurant_reviews_1bd8 5 χρήσιμες ψήφοι
“ταξιδι στη γευση”
5 από 5 αστέρια Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2012

απο τα καλυτερα που εχουμε παει γενικα,πολυ καλα φαγητα,μεγαλες μεριδες και για αυτο λιγο τσουχτερες τιμες

• Επισκέφτηκε στις Ιανουάριο 2012
    • 3 από 5 αστέρια Αξία
    • 3 από 5 αστέρια Ατμόσφαιρα
Αυτή η κριτική ήταν χρήσιμη; Ναι 1
2 κριτικές
“Εξαιρετικό”
5 από 5 αστέρια Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2012

Ο chef Ανδριανος μας κατέπληξε με τα φαγητά του και την ποσότητα στις μερίδες του. Ήταν πολυ εξυπηρετικοι και φιλικοί. Οι τιμές του είναι λογικές αναλογικά με τις μερίδες του. Αξίζει.

• 5 από 5 αστέρια Αξία
    • 4 από 5 αστέρια Ατμόσφαιρα
Αυτή η κριτική ήταν χρήσιμη; Ναι

Μεζεδοπωλείο Ο Νούλης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Μεζεδοπωλείο Ο Νούλης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Γράψτε μια κριτική Προσθήκη φωτογραφιών

Εάν είστε ιδιοκτήτης ή διευθυντής στο Μεζεδοπωλείο Ο Νούλης, εγγραφείτε τώρα για δωρεάν εργαλεία, που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για να βελτιώσετε την καταχώρισή σας, να ενθαρρύνετε νέες κριτικές και να απαντήσετε σε σχολιαστές.