Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του Tripadvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.
Πώς επηρεάζουν οι πληρωμές σε εμάς τη σειρά των εμφανιζόμενων τιμών. Οι τύποι δωματίων ενδέχεται να ποικίλουν.
Οι καταχωρίσεις των προσφορών κράτησης για κάθε επιχείρηση λαμβάνουν υπόψη την αποζημίωση που καταβάλλεται σε εμάς από τους συνεργάτες μας. Οι τιμές που εμφανίζονται ενδέχεται να ισχύουν για διαφορετικούς τύπους δωματίων. Οι τιμές που εμφανίζονται είναι οι χαμηλότερες διαθέσιμες, που αντιστοιχούν στον λιγότερο ακριβό τύπο δωματίου που παρέχεται από τους συνεργάτες μας την ώρα της αναζήτησης του χρήστη.

Hotel Gwarna

avatar-imageavatar-imageavatar-image
Από ταξιδιώτες (81)
Δωμάτιο και σουίτα (31)
Δείπνο (8)

Δείτε τιμές για τις ημερομηνίες του ταξιδιού σας

Οι τιμές παρέχονται από τους συνεργάτες μας και αντικατοπτρίζουν τις τιμές των δωματίων ανά διανυκτέρευση, συμπεριλαμβανομένων όλων των φόρων και τελών που είναι γνωστά στους συνεργάτες μας. Ανατρέξτε στους συνεργάτες μας για περισσότερες λεπτομέρειες.

Πληροφορίες

Νο 2 από 15 ξενοδοχεία: Legnica
Αξία

Ψάχνετε πού θα μείνετε στο Legnica; Θα βρείτε την απάντηση στο Hotel Gwarna, ένα οικογενειακό ξενοδοχείο από το οποίο θα μπορείτε να εξερευνήσετε εύκολα ό,τι καλύτερο έχει να προσφέρει το Legnica.

Θα απολαύσετε άνετα δωμάτια που προσφέρουν κλιματισμό, μίνι μπαρ και γραφείο, ενώ μπορείτε να παραμείνετε συνδεδεμένοι όσο μένετε εδώ, καθώς το Hotel Gwarna προσφέρει στους επισκέπτες δωρεάν wifi.

To ξενοδοχείο έχει 24ωρη υποδοχή, υπηρεσία δωματίου και αποθήκευση αποσκευών. Επιπλέον, το Hotel Gwarna προσφέρει χώρο πισίνας και δωρεάν πρωινό, για να οργανώσετε καλύτερα τη μέρα σας. Για επισκέπτες που ταξιδεύουν με αυτοκίνητο ή μηχανή, υπάρχει διαθέσιμο ιδιωτικό πάρκινγκ επί πληρωμή εντός των εγκαταστάσεων.

Κάποιες αγαπημένες δραστηριότητες των ταξιδιωτών βρίσκονται εκεί κοντά, π.χ. Stadion im. Orła Białego w Legnicy (0,7 km) και Sanktuarium sw. Jacka (1,1 km), που σημαίνει ότι το Hotel Gwarna είναι μια καλή επιλογή για όσους μένουν στο Legnica.

Αν πεινάσετε, μπορείτε να δοκιμάσετε εστιατόρια όπως τα Don Giovanni, Vis a Vis Restaurant και Chata Pirata, όλα ιταλικά εστιατόρια που προτιμούν τόσο οι ντόπιοι όσο και οι επισκέπτες.

Υπάρχουν πολλές δημοφιλείς δραστηριότητες στην περιοχή για τους επισκέπτες, π.χ. κτίρια αρχιτεκτονικού ενδιαφέροντος όπως: Piast Castle, Katedra Legnicka Swietych Apostołow Piotra i Pawła και Pod Przepiorczym Koszem House.

Πιστεύουμε ότι θα απολαύσετε τη διαμονή σας στο Hotel Gwarna ενώ ανακαλύπτετε όλες τις όμορφες γειτονιές του Legnica.

Διαβάστε περισσότερα
Προτείνετε αλλαγές για να βελτιώσουμε τι δείχνουμε.Βελτίωση αυτής της καταχώρισης
Παροχές ξενοδοχείου
Ιδιωτικό πάρκινγκ επί πληρωμή εντός των εγκαταστάσεων
Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi)
Πισίνα
Γυμναστήριο/Αίθουσα άσκησης
Δωρεάν πρωινό
Ενοικίαση ποδηλάτων
Παιδικές δραστηριότητες (Κατάλληλο για παιδιά/οικογένειες)
Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο
Χώρος στάθμευσης
Πρωινό στο δωμάτιο
Ειδικά διαιτητικά μενού
Υπηρεσία λεωφορείου κλειστής διαδρομής
Μίσθωση αυτοκινήτου
Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση στο Ίντερνετ
Αίθουσες συσκέψεων
Έξτρα μακριά κρεβάτια
Δωρεάν είδη προσωπικής περιποίησης
Πιστολάκι μαλλιών
Τηλέφωνο
Ντουλάπι για φύλαξη φορητού υπολογιστή
Υπηρεσία αφύπνισης / ξυπνητήρι

Όνομα/διεύθυνση στην τοπική γλώσσα
Hotel Gwarna
89κριτικές1ερώτηση και απάντηση0συμβουλές για τα δωμάτια

Κριτικές
Πραγματοποιούμε ελέγχους σε κριτικές.
Η προσέγγιση του Tripadvisor στις κριτικές
Πριν από τη δημοσίευση, κάθε κριτική στο Tripadvisor περνά από ένα αυτοματοποιημένο σύστημα παρακολούθησης, το οποίο συλλέγει πληροφορίες, απαντώντας στις ακόλουθες ερωτήσεις: πώς, τι, πού και πότε. Εάν το σύστημα ανιχνεύσει κάτι που πιθανώς αντιβαίνει στις οδηγίες της κοινότητάς μας, η κριτική δεν δημοσιεύεται.
Όταν το σύστημα εντοπίσει ένα πρόβλημα, μια κριτική μπορεί να απορριφθεί αυτόματα, να σταλεί στον σχολιαστή για έγκριση ή να επανεξεταστεί με μη αυτόματο τρόπο από την ομάδα ειδικών περιεχομένου μας, οι οποίοι εργάζονται αδιάλειπτα για να διατηρούν την ποιότητα των κριτικών στον ιστότοπό μας.
Η ομάδα μας ελέγχει κάθε κριτική που δημοσιεύεται στον ιστότοπο και τίθεται υπό αμφισβήτηση από την κοινότητά μας αν δεν πληροί τις οδηγίες της κοινότητάς μας.
Μάθετε περισσότερα σχετικά με τον έλεγχο των κριτικών.

Βαθμολογία ταξιδιωτών
  • Περισσότερα
Επιλεγμένα φίλτρα
  • Φιλτράρισμα
  • Ελληνικά
Αυτές οι κριτικές είναι μεταφρασμένες μηχανικά από τα Αγγλικά. Να εμφανίζονται μηχανικές μεταφράσεις;
Ο/Η Ewa K έγραψε μια κριτική Αυγ 2019
Chrzanow, Wroclaw, Poland81 συνεισφορές54 χρήσιμες ψήφοι
Ταξίδευα με το γιο μου, ήθελε να βρεθεί στην πισίνα. Η πισίνα είναι μεγάλη, μικρή αλλά καθαρή με όμορφη θέα στην πόλη! Η σάουνα ενεργοποιείται από το προσωπικό εάν χρειάζεται. Αναβαθμίσαμε το δωμάτιό μας στο δωμάτιο με βεράντα! Ήταν λάθος επειδή δεν υπάρχουν καθίσματα ή τραπέζια έξω για να απολαύσετε. Στην κορυφή του ξενοδοχείου είχαμε ντίσκο μουσική αργά το βράδυ που έρχεται στο δωμάτιό μας. Η βάση κουνώντας τα κρεβάτια μας. Το πρωινό ήταν μέσο, τίποτα δεν θυμάμαι αυτό το ξενοδοχείο! Ήμουν μόλις πρόσφατα σε ένα άλλο ξενοδοχείο 3 αστέρων στην Bukowina Tatrzanska και δεν μπορώ να περιμένω να επιστρέψω εκεί πάλι! Το ντεκόρ στο ξενοδοχείο είναι μείγμα από χρυσό και ασήμι (το δωμάτιο και το μπάνιο μας! Δεν υπάρχουν φρέσκα λουλούδια οπουδήποτε. Μόνο πεθαίνουν πελαργονίες στο μπαλκόνι! Η μουσική κατά τη διάρκεια του πρωινού είναι ακόμα ντίσκο, ώστε να μπορείτε να φάτε γρήγορα και να φύγετε. . . Υπάρχει αναδιαμόρφωση στην κύρια είσοδο του ξενοδοχείου επίσης. Το ξενοδοχείο χρειάζεται εσωτερικό σχεδιαστή για να αγγίξει αυτό το μέρος με λουλούδια και ζεστό φωτισμό!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Google
Αυτή η κριτική είναι η υποκειμενική γνώμη ενός μέλους του Tripadvisor και όχι η γνώμη της Tripadvisor LLC. Το Tripadvisor πραγματοποιεί ελέγχους στις κριτικές.
Ο/Η b_rrew2017 έγραψε μια κριτική Ιουλ 2017
1 συνεισφορά
Πολύ καλή τοποθεσία για να centrum/city . δυνατότητα στάθμευσης στο ίδιο κτήριο πολύ καλή . Ωραίο πρωινό με βεράντα μπορείτε να καθίσετε έξω αν ο καιρός είναι εντάξει. Το κρεβάτι και το δωμάτιο ήταν εντάξει. , εξυπηρετικό προσωπικό. Σίγουρα θα μείνουμε εδώ ξανά.
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ποιότητα ύπνου
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Ο/Η filipdi έγραψε μια κριτική Απρ 2017
Mlada Boleslav, Czech Republic1 συνεισφορά
Στην πραγματικότητα, δεν έχω μείνει ποτέ σε κανένα άλλο ξενοδοχείο στη Legnica ακόμη, αλλά αυτό είναι απλά υπέροχο. Από το εξωτερικό μοιάζει shopping mall. Αλλά πάνω ορόφους ανήκουν σε ξενοδοχείο με εξαιρετική εξυπηρέτηση και κάποια από τα δωμάτια έχουν υπέροχη θέα στις στέγες Legnice και πύργους. Τα δωμάτια είναι καθαρά και άνετα, τα μπάνια πολύ ευχάριστο και συνολικά η εξυπηρέτηση είναι εξαιρετική. Το ξενοδοχείο περιλαμβάνει επίσης δικό του εστιατόριο με αίθριο καθίσματα. Η τοποθεσία είναι τέλεια, μόλις 5 λεπτά με τα πόδια θα βρεθείτε στο όμορφο κέντρο της πόλης ή μεγάλο πάρκο της πόλης.
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
Ποιότητα ύπνου
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
Ο/Η Selçuk G έγραψε μια κριτική Δεκ 2016
Ανκάρα, Τουρκία51 συνεισφορές15 χρήσιμες ψήφοι
Το ξενοδοχείο έχει πολύ καλή τοποθεσία. είναι κεντρικό και κοντά σε κάθε περίπτωση ότι χρειάζεστε για να δείτε στη Legnica. Το φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Πολύ καλή επιλογή για να μείνετε στη Legnica. Τα δωμάτια είναι μέτρια. 'Ηταν καθαρό και επίσης το καθάρισαν τις καθημερινές.
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
Ο/Η Ondřej J έγραψε μια κριτική Νοε 2016
Hlinsko, Τσεχική Δημοκρατία39 συνεισφορές3 χρήσιμες ψήφοι
Καμία καταγγελία. Ωραία περιοχή ευεξίας - σάουνα και πισίνα. Εξυπηρετικό και απόλυτα αγγλόφωνο προσωπικό στο εστιατόριο. Το φαγητό στο εστιατόριο ήταν πολύ νόστιμο, όμως λίγο ακριβά. Μικρές μόνο ισχυρισμό πρόκειται, κυρίες στη ρεσεψιόν - δεν υπάρχουν πληροφορίες στο σύνολο κατά την άφιξη, μπορείτε να ζητήσετε πληροφορίες για τα πάντα. Καμία λογιστική με οδηγίες στο δωμάτιο.
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
Προηγούμενο
Δεν πρόκειται για το σωστό ξενοδοχείο για εσάς;
Υπάρχουν περισσότερα μέρη για να επιλέξετε: Legnica
ΕΥΡΟΣ ΤΙΜΩΝ
84 € - 107 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ
ΠολωνίαΝότια ΠολωνίαLower Silesia ProvinceLegnica
ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΩΜΑΤΙΩΝ
Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο Tripadvisor;

Είστε ο ιδιοκτήτης ή ο υπεύθυνος αυτής της επιχείρησης; Διεκδικήστε την καταχώρισή σας δωρεάν για να απαντάτε στις κριτικές, να ενημερώνετε το προφίλ σας και ακόμα περισσότερα.

Διεκδικήστε την καταχώρισή σας

HOTEL GWARNA (Legnica, Πολωνία) - Κριτικές και σύγκριση τιμών - Tripadvisor

Συχνές ερωτήσεις για το Hotel Gwarna
Ποια δημοφιλή αξιοθέατα είναι κοντά στο Hotel Gwarna;
Στα κοντινά αξιοθέατα περιλαμβάνονται τα εξής: Katedra Legnicka Swietych Apostołow Piotra i Pawła (0,3 χλμ.), Pod Przepiorczym Koszem House (0,2 χλμ.) και Akademia Rycerska (0,3 χλμ.).
Ποιες είναι μερικές από τις παροχές στο Hotel Gwarna;
Μερικές από τις δημοφιλέστερες παροχές που προσφέρονται περιλαμβάνουν τις εξής: χώρο εσωτερικής πισίνας, δωρεάν wifi και δωρεάν πρωινό.
Ποιες είναι οι διαθέσιμες παροχές δωματίων στο Hotel Gwarna;
Στις κορυφαίες παροχές των δωματίων περιλαμβάνονται οι εξής: κλιματισμό, ψυγείο και γραφείο.
Ποιες επιλογές φαγητού και ποτού είναι διαθέσιμες στο Hotel Gwarna;
Οι πελάτες κατά τη διάρκεια της διαμονής τους μπορούν να απολαύσουν τις εξής παροχές εστίασης: δωρεάν πρωινό, εστιατόριο και μπαρ.
Υπάρχει διαθέσιμο πάρκινγκ στο Hotel Gwarna;
Ναι, διατίθεται ιδιωτικό πάρκινγκ επί πληρωμή εντός των εγκαταστάσεων για τους πελάτες.
Ποια εστιατόρια είναι κοντά στο Hotel Gwarna;
Μεταξύ των εστιατορίων σε βολική τοποθεσία είναι τα εξής: Tradycja Restaurant, Tivoli Restauracja και Vis a Vis Restaurant.
Υπάρχουν ευκαιρίες για άσκηση στο Hotel Gwarna;
Ναι, οι πελάτες κατά τη διάρκεια της διαμονής τους έχουν πρόσβαση στις εξής παροχές ευεξίας: χώρο εσωτερικής πισίνας, γυμναστήριο και δωμάτιο σάουνας.
Το Hotel Gwarna έχει μεταφορά από και προς το ξενοδοχείο;
Ναι, το Hotel Gwarna προσφέρει μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο για τους πελάτες. Συστήνουμε να καλέσετε εκ των προτέρων για να επιβεβαιώσετε τις λεπτομέρειες.
Το Hotel Gwarna βρίσκεται κοντά στο κέντρο της πόλης;
Ναι, είναι 0,7 χλμ. μακριά από το κέντρο (Legnica).
Προσφέρονται υπηρεσίες καθαριότητας στο Hotel Gwarna;
Ναι, προσφέρονται στους πελάτες οι εξής υπηρεσίες καθαριότητας: υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου και υπηρεσία πλυντηρίων.
Το Hotel Gwarna προσφέρει κάποια επιχειρηματική υπηρεσία;
Ναι, οι πελάτες κατά τη διάρκεια της διαμονής τους έχουν πρόσβαση στις εξής υπηρεσίες: επιχειρηματικό κέντρο και αίθουσες συναντήσεων.