Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του TripAdvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.
Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:

“τελειες διακοπες στην παργα !!!” 5 από 5 αστέρια
Κριτική για Enjoy Lichnos Camping

Δεν μπορούμε να βρούμε τιμές για αυτό το κατάλυμα
Οι online συνεργάτες μας από τον κλάδο των ταξιδιών δεν παρέχουν τιμές για αυτό το κατάλυμα, αλλά μπορούμε να αναζητήσουμε άλλες επιλογές στην τοποθεσία Πάργα
Άφιξη μμ/ηη/εεεε Αναχώρηση μμ/ηη/εεεε
Ανέσεις ξενοδοχείου
Athens, Attiki, Greece
2 κριτικές
2 χρήσιμες ψήφοι 2 χρήσιμες ψήφοι
“τελειες διακοπες στην παργα !!!”
5 από 5 αστέρια Η κριτική έγινε: 15 Νοέμβριος 2012

το συγκεκριμενο camping δεν φιλοξενει μονον πελατες με σκηνες η τροχοσπιτα αλλα εχει και παρα πολυ ωραια δωματια ανετα ομορφα διακοσμημενα με καταπληκτικη θεα το ιονιο και πολυ πρασινο γυρω-γυρω . θαλασσα φανταστικη ταβερνα διπλα στο κυμα με εκπληκτικο φαγητο και τιμες !!!!! σιγουρα θα παω πολλες φορες ακομα και το συνιστω σε ολους ανεπιφυλακτα .

• Έμεινε: Αύγουστο 2012, ταξίδεψε: ως ζευγάρι

Σύνοψη βαθμολογίας
    5 από 5 αστέρια
  • Υπηρεσία
    4,5 από 5 αστέρια
Οι συμβουλές ταξιδιωτών σάς βοηθούν να διαλέξετε το σωστό δωμάτιο.   Συμβουλές για δωμάτια (3)
Ημερομηνία | Βαθμολογία
Πρώτα ελληνικά
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
1 χρήσιμη ψήφος 1 χρήσιμη ψήφος
5 από 5 αστέρια Η κριτική έγινε: 21 Σεπτέμβριος 2012

Αυτό το μέρος είναι μαγικό..Είναι η 4τη φορά που επισκέπτομαι το κάμπινγκ...και σίγουρα όχι η τελευταία.!Κάθε χρόνο είναι και πιο όμορφες οι διακοπές μας σε αυτό το μαγικό μέρος..! Ήμασταν μια παρέα 7 φίλων(αγόρια/κορίτσια) και όλοι μείναμε πολύ ικανοποιημένοι! Αν και πήγαμε τέλη Ιουλίου και είχε πολύ κόσμο, το προσωπικό ήταν πάντα ήρεμο,φιλικό,χαμογελαστό και πρόθυμο να σε εξυπηρέτηση ανά πασά στιγμή.! Τα κορίτσια έμειναν σε δωμάτιο το οποίο ήταν πολύ μεγάλο και άνετο, με ευρύχωρο μπαλκόνι, απεριόριστη θέα σε θάλασσα και βουνό. Τα αγόρια μείναμε σε σκηνές εκεί όπου το καταπράσινο τοπίο του βουνού παντρεύεται με το απέραντο γαλάζιο της θάλασσας και κερδίζουν την καρδιά σου.! Το ταβερνάκι πάνω στη θάλασσα(εκτός από απίστευτη θέα σε όλη την παραλία) προσφέρει καλό και φθηνό φαγητό,όσο για τα παιδιά που δουλεύουν εκεί απλά εξαιρετικοί..σε κάνουν να νιώθεις σαν το σπίτι σου.! Υποδειγματική καθαριότητα στις τουαλέτες όπου υπήρχε καθαρίστρια όλη μέρα.!!!!!Στέλνουμε ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλο το προσωπικό και τη διοίκηση του κάμπινγκ και ευχόμαστε του χρόνου να σας βρούμε όλους εκεί!!!!

• Έμεινε: Ιούλιο 2012, ταξίδεψε: με φίλους
ΑΘΗΝΑ
1 χρήσιμη ψήφος 1 χρήσιμη ψήφος
5 από 5 αστέρια Η κριτική έγινε: 27 Αύγουστος 2012

Τέλειο κάμπινγκ! Άριστη οργάνωση σε όλους τους τομείς ! Πήγαμε με τροχόσπιτο φέτος για πρώτη φορά. Το προσωπικό ευγενικότατο και φιλικότατο, έτοιμο να ικανοποίησει όποια ανάγκη μας! Η τοποθεσία παραπέμπει σε εξωτικούς προορισμούς με φανταστική θάλασσα και παραλία. Η ταβέρνα και το μινι-μάρκετ καλά εξοπλισμένα με εξυπηρετικούς υπαλλήλους. Τα μπάνια και οι κουζίνες καθαρά, σε αρκετά καλή κατάσταση. Σίγουρα θα ξαναπάμε !!

Έμεινε: Αύγουστο 2012, ταξίδεψε: με την οικογένεια
Αθήνα, Ελλάδα
5 από 5 αστέρια Η κριτική έγινε: 23 Αύγουστος 2012

Είναι η τρίτη συνεχής χρονιά που επισκέπτομαι το κάμπινγκ αυτό. Φέτος έμεινα 20 μέρες. Ιδανική τοποθεσία με φανταστική παραλία. Το προσωπικό και η ιδιοκτήτρια κ. Γεωργία είναι ιδιαίτερα ευγενικοί, φιλόξενοι και χαμογελαστοί. Το κάμπινγκ παρέχει τα πάντα. Τέλεια θάλασσα κυριολεκτικά μπροστά στο κάμπινγκ, ταβέρνα με πολύ καλό φαγητό σε συνδυασμό με χαμηλές τιμές, μίνι μάρκετ εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα και έτσι δεν χρειάζεται να μετακινείται κάποιος στην Πάργα. Όλο το βράδυ υπάρχει φύλακας που παρέχει ασφάλεια στους ενοίκους και στα αυτοκίνητά τους.Είναι ιδανικό και για οικογένειες και για παρέες.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και θα το επισκεφτώ σίγουρα ξανά!

• Έμεινε: Αύγουστο 2012, ταξίδεψε: ως ζευγάρι
Αυτή η κριτική ήταν χρήσιμη; Ναι
Βόλος, Ελλάδα
5 από 5 αστέρια Η κριτική έγινε: 23 Αύγουστος 2012

Ήταν το καλοκαίρι του 2004 όταν αποφασίσαμε δύο ζευγάρια να πάμε διακοπές στην Πάργα.Μας αρέσει πολύ το κάμπινγκ και αναζητώντας σε οδηγούς διακοπών για το που θα μείνουμε επιλέξαμε τυχαία το enjoy lichnos.Όπως είναι γνωστό τα πάντα μέσα στα βιβλία δείχνουν όμορφα αλλά πολλές φορές δεν είναι και αληθινά.Με την διάθεση μας να ανεβαίνει στα ύψη μιας και ξεκινούσε το ταξίδι των διακοπών περιμέναμε με αγωνία να δούμε το κάμπινγκ.Ειλικρινά αν και έχω ταξιδέψει σε πολλά μέρη της Ελλάδας δεν θυμάμαι να έχω δει ομορφότερο ηλιοβασίλεμα απο αυτό που αντίκρισα στον κόλπο του Λίχνου με το που φτάσαμε στο κάμπινγκ.Το πράσινο του γύρω χώρου σε συνδυασμό με το γαλάζιο του Ιουνίου με μάγεψαν.Αυτό ήταν!Η ευγένεια του προσωπικού και η προθυμία τους να μας εξυπηρετήσουν σε συνδυασμό με την καθαριότητα την ηρεμία και την ησυχία μας έκαναν να λατρέψουμε το συγκεκριμένο κάμπινγκ.Απο τότε η οικογένειά μας μεγάλωσε όπως επίσης και οι ανάγκες της.(μικρά παιδιά)Παρόλα αυτά η οικογένεια και οι ανάγκες των διακοπών της εξυπηρετούνται άριστα στο enjoy lichnos camping.Σας ευχαριστούμε για ότι έχετε κάνει για εμάς όλα αυτά τα χρόνια μέχρι σήμερα, φιλιά πολλά και του χρόνου θα είμαστε πάλι εκεί μαζί σας!!!!!!!!!!

• Έμεινε: Αύγουστο 2012, ταξίδεψε: με την οικογένεια
Αυτή η κριτική ήταν χρήσιμη; Ναι
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
μμ/ηη/εεεε μμ/ηη/εεεε
Υπολογισμός κόστους διαμονής

Enjoy Lichnos Camping: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Γράψτε μια κριτική Προσθήκη φωτογραφιών

Πρόσθετες πληροφορίες για Enjoy Lichnos Camping

Διεύθυνση: PO Box 50 P.C., Πάργα 48060, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Ήπειρος > Περιοχή Πρέβεζας > Πάργα
Στυλ ξενοδοχείου:
Κατατάχθηκε #7 από 85 εξειδικευμένα καταλύματα στον προορισμό Πάργα

Εάν είστε ιδιοκτήτης ή διευθυντής στο Enjoy Lichnos Camping, εγγραφείτε τώρα για δωρεάν εργαλεία, που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για να βελτιώσετε την καταχώρισή σας, να ενθαρρύνετε νέες κριτικές και να απαντήσετε σε σχολιαστές.