Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του Tripadvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

“πολλες αναμνησεις”

Καλό για: Τοπική κουζίνα, Οικογένειες με παιδιά, Μεγάλες παρέες
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Πρωινό, Κρατήσεις
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2015

Εκει στα στενα του Ψυρη ενας ζεστος και φιλοξενος χωρος.με πολυ καλο φαγητο και ωραιους οικοδεσποτες

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2014
    • Αξία
    • Εξυπηρέτηση
    • Φαγητό
Ευχαριστούμε, jokal62
Αυτή η κριτική είναι η υποκειμενική γνώμη ενός μέλους του Tripadvisor και όχι η γνώμη της Tripadvisor LLC. Το Tripadvisor πραγματοποιεί ελέγχους στις κριτικές.
Ο/η Oineas_Restaurant, Owner του Oineas Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Σεπτεμβρίου 2015

Αγαπητή jokal62,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ωραία σχόλιά σας, μας κάνετε υπερήφανους και η θετική γνώμη σας μας υποχρεώνει να συνεχίσουμε έτσι και ακόμα καλύτερα.

Για ακόμα μία φορά, ευχαριστούμε για την κριτική σας και σας περιμένουμε ξανά όσο το δυνατόν πιο σύντομα!

Αναφορά απάντησης ως ανάρμοστης
Αυτή η απάντηση είναι η υποκειμενική γνώμη του εκπροσώπου της διεύθυνσης και όχι η γνώμη της TripAdvisor LLC.
Κριτικές (3.890)
Βαθμολογία ταξιδιωτών
Τύπος ταξιδιώτη
Περίοδος του χρόνου
Γλώσσα

649 - 653 από 3.890 κριτικές

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Ηρθαμε γιατί μας το πρότειναν...Φαγαμε, ήπιαμε, γελάσαμε αλλά ειλικρινά απολαύσαμε μπριζολάκια, ψαρονέφρια, κοτόπουλα, σαλάτες και παγωτά με πραγματικά ξεχωριστές και μοναδικές γεύσεις.Αρα σας το ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ ανεπιφύλακτα....Οινεάρας

Ευχαριστούμε, Billy P
Ο/η Oineas_Restaurant, Owner του Oineas Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Σεπτεμβρίου 2015

Αγαπητέ Billy P,

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχα όλα... με τα γλυκα ξετρελάθηκα πραγματικά τέλεια και ολόφρεσκα.. Ολοι όσοι δουλεύουν εδώ είναι πάρα πολύ εξυπηρετικοί καθώς επίσης και οι ιδιότητες. .Τέλος το λικερ μαστίχα που προσφέρουν είναι πολύ γευστικό.

Ευχαριστούμε, dorah850

Αγαπητή Dora H,

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Ε τώρα τι να πούμε? Να πούμε για το υπέροχο ντεκόρ,για τα πεντανοστιμα πιάτα,για το εξυπηρετικοτατο προσωπικό? Η πρώτη εικόνα από τους στολισμένους τοίχους με παλιές διαφημίσεις και αντίκες σου φέρνουν εικόνες από το περίφημο 50-50 !έπειτα η καραμελωμενη φέτα και οι φρέσκιες πατάτες και στο τέλος το γλυκό που ..... δεν έχουμε λόγια θα δείτε φωτογραφίες! ! Όλα φρέσκα και πεντανοστιμα σε ένα ωραίο σοκάκι !! Ήρθαμε από Θεσσαλονίκη μόνο και μόνο για να φάμε στον περίφημο ΟΙΝΕΑ του 50-50!!

Ευχαριστούμε, efi z

Αγαπητή efi z,

Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2015

Ο ΟΙΝΕΑΣ μας χάρισε ένα από τα ωραιότερα βράδια
μετά από μια κουραστική βάρδια!
Ντεκόρ που σε γυρίζει σε άλλες εποχές,γεύσεις παραδοσιακές
(η μελιτζανόπιτα με παστουρμά "ΤΑ ΣΠΑΕΙ",η σαλάτα με φακές και ρόκα όσο πρέπει πικάντικη,τα μπριζολάκια του ζουμερότατα ενώ το αγιωργίτικο κρασί του σε προκαλεί για μεγάλες οινοποσίες!!Κυρία Χριστίνα,Κύριε Άγγελε σας ευχαριστούμε θερμά για την μοναδική εμπειρία και μη σταματήσετε να προσφέρετε απλόχερα αυτό που ονομάζουμε ελληνική κουζίνα με μεράκι και φιλότιμο.
Από μια μεγάλη παρέα αρχαιοφυλάκων που θα σας θυμούνται για πάντα όχι 50-50 αλλά 100-10 delicious...

• Αξία
    • Εξυπηρέτηση
    • Φαγητό
Ευχαριστούμε, κατερινα π

Αγαπητή κατερινα π,

Αναφορά απάντησης ως ανάρμοστης

Oineas Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ιδιοκτήτες: Ποια είναι η δική σας σκοπιά;

Είστε ο ιδιοκτήτης ή ο υπεύθυνος αυτής της επιχείρησης; Διεκδικήστε την καταχώρισή σας δωρεάν για να απαντάτε στις κριτικές, να ενημερώνετε το προφίλ σας και ακόμα περισσότερα.

Διεκδικήστε την καταχώρισή σας
Τα έσοδα επηρεάζουν τις εμπειρίες που εμφανίζονται στην παρούσα σελίδα, μάθετε περισσότερα.