Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του Tripadvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.
Πώς επηρεάζουν οι πληρωμές σε εμάς τη σειρά των εμφανιζόμενων τιμών. Οι τύποι δωματίων ενδέχεται να ποικίλουν.
Οι καταχωρίσεις των προσφορών κράτησης για κάθε επιχείρηση λαμβάνουν υπόψη την αποζημίωση που καταβάλλεται σε εμάς από τους συνεργάτες μας. Οι τιμές που εμφανίζονται ενδέχεται να ισχύουν για διαφορετικούς τύπους δωματίων. Οι τιμές που εμφανίζονται είναι οι χαμηλότερες διαθέσιμες, που αντιστοιχούν στον λιγότερο ακριβό τύπο δωματίου που παρέχεται από τους συνεργάτες μας την ώρα της αναζήτησης του χρήστη.

ASMARA Heavenly Residence Nusa Dua

avatar-imageavatar-imageavatar-image
Από ταξιδιώτες (37)
Δωμάτιο και σουίτα (13)
Δείπνο (5)

Δείτε τιμές για τις ημερομηνίες του ταξιδιού σας

Οι τιμές παρέχονται από τους συνεργάτες μας και αντικατοπτρίζουν τις τιμές των δωματίων ανά διανυκτέρευση, συμπεριλαμβανομένων όλων των φόρων και τελών που είναι γνωστά στους συνεργάτες μας. Ανατρέξτε στους συνεργάτες μας για περισσότερες λεπτομέρειες.

Πληροφορίες

Νο 8 από 19 ξενοδοχεία: Ουνγκασάν
Τοποθεσία
Καθαριότητα
Αξία
Προτείνετε αλλαγές για να βελτιώσουμε τι δείχνουμε.Βελτίωση αυτής της καταχώρισης
Παροχές ξενοδοχείου
Δωρεάν πάρκινγκ
Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi)
Πισίνα
Δωρεάν πρωινό
Παραλία
Φύλαξη παιδιών
Παιδικές δραστηριότητες (Κατάλληλο για παιδιά/οικογένειες)
Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο
WiFi
Μπαρ / σαλόνι
Εστιατόριο
Σερβίρεται πρωινό
Υπηρεσία λεωφορείου κλειστής διαδρομής
Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση στο Ίντερνετ
Χώροι συσκέψεων
ΣΤΥΛ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ
Ρομαντικό
22κριτικές3ερωτήσεις και απαντήσεις0συμβουλές για τα δωμάτια

Κριτικές
Πραγματοποιούμε ελέγχους σε κριτικές.
Η προσέγγιση του Tripadvisor στις κριτικές
Πριν από τη δημοσίευση, κάθε κριτική στο Tripadvisor περνά από ένα αυτοματοποιημένο σύστημα παρακολούθησης, το οποίο συλλέγει πληροφορίες, απαντώντας στις ακόλουθες ερωτήσεις: πώς, τι, πού και πότε. Εάν το σύστημα ανιχνεύσει κάτι που πιθανώς αντιβαίνει στις οδηγίες της κοινότητάς μας, η κριτική δεν δημοσιεύεται.
Όταν το σύστημα εντοπίσει ένα πρόβλημα, μια κριτική μπορεί να απορριφθεί αυτόματα, να σταλεί στον σχολιαστή για έγκριση ή να επανεξεταστεί με μη αυτόματο τρόπο από την ομάδα ειδικών περιεχομένου μας, οι οποίοι εργάζονται αδιάλειπτα για να διατηρούν την ποιότητα των κριτικών στον ιστότοπό μας.
Η ομάδα μας ελέγχει κάθε κριτική που δημοσιεύεται στον ιστότοπο και τίθεται υπό αμφισβήτηση από την κοινότητά μας αν δεν πληροί τις οδηγίες της κοινότητάς μας.
Μάθετε περισσότερα σχετικά με τον έλεγχο των κριτικών.

Βαθμολογία ταξιδιωτών
Γλώσσα
Επιλεγμένα φίλτρα
  • Φιλτράρισμα
  • Ελληνικά
Αυτές οι κριτικές είναι μεταφρασμένες μηχανικά από τα Αγγλικά. Να εμφανίζονται μηχανικές μεταφράσεις;
Ο/Η Geoff W έγραψε μια κριτική Ιουλ 2019
Καμπέρα, Αυστραλία27 συνεισφορές11 χρήσιμες ψήφοι
Είχαμε μόνο δύο βράδια εδώ, η βίλα μπορούσε να κάνει με μια φρεσκάδα επάνω, αλλά είναι καθαρά άνετα και έχει φανταστική θέα. Το προσωπικό είναι περισσότερο χρήσιμο, φιλικό και πάντα έτοιμο να σας βοηθήσει. Ο δρόμος είναι λίγο τραχύς αλλά αναβαθμίζεται σύντομα. Μπορείτε να πετάξετε στο nusa dua και με μια μικρή αμοιβή θα επιστρέψουν και θα σας παραλάβουν. Απολαύσαμε τη διαμονή μας εδώ.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Google
Αυτή η κριτική είναι η υποκειμενική γνώμη ενός μέλους του Tripadvisor και όχι η γνώμη της Tripadvisor LLC. Το Tripadvisor πραγματοποιεί ελέγχους στις κριτικές.
Ο/Η Skye W έγραψε μια κριτική Ιαν 2019
1 συνεισφορά2 χρήσιμες ψήφοι
Μένουμε στο Μπαλί κάθε χρόνο και επιλέγουμε μια πολυτελή βίλα. Δεν είμαστε απογοητευμένοι. . . μέχρι τώρα. Η Villa OMG είναι μέρος του ομίλου Asmara Heavenly Residence και λαμβάνοντας υπόψη τι $ 1000 ανά διανυκτέρευση μπορεί να σας φέρει στο Μπαλί, δεν συνιστώ Villa OMG. Ο δρόμος προς τη βίλα είναι σχεδόν αδιάβατος! Είναι τόσο κακό που τα ταξί συχνά αρνούνται να οδηγούν έξω στη βίλα για να σας παραλάβουν ή να σας αφήσουν μακριά. Καθώς η Βίλα είναι κάπως απομακρυσμένη (π.χ. δεν είναι σε κοντινή απόσταση από τη Nusa Dua), αυτό μπορεί να σας αφήσει να αισθανθείτε λίγο απομονωμένο. Η όλη βίλα ψάχνει κουρασμένη και χρειάζεται κάποια TLC. Τα τείχη σε όλη την έκταση είναι μαρκαρισμένα και βρώμικα, οι οροφές έχουν ζημιά στο νερό και το χρώμα απολέπισης. Τα κεραμίδια είναι ραγισμένα και βρώμικα. Οθόνες ντους που δεν ανοίγονταν ή δεν κλείνονταν σωστά και όπως η κακή αποστράγγιση που έπρεπε να κλείσετε το ντους και να βγείτε από το νερό ή να ρίξετε το νερό στο μπάνιο (μπάνιο στο ισόγειο). Διαρροή κλιματιστικών στα κρεβάτια (άνω δωμάτιο). Τα κλιματιστικά στα καθιστικά ελάχιστα λειτούργησαν. Το λινό, ενώ ήταν καθαρό, χρωματίστηκε από χρόνια και χρόνια προηγούμενης χρήσης. Το προσωπικό, ενώ είναι πολύ ευχάριστο, δεν είναι υπερβολικά εξυπηρετικό και δεν είναι πολύ εξυπηρετικό. Για παράδειγμα:  - Τα μαξιλάρια του ξαπλώστρες δεν είχαν ποτέ βγει έξω, μάλλον κάθισαν στοίβασαν στο καθιστικό.  - τα σεντόνια δεν αλλάζουν πολύ συχνά.  - περιορισμένο αγγλικό (αυτό είναι καλό εντούτοις οι αιτήσεις είναι πολύ δύσκολες καθώς το προσωπικό θα νεύμα και χαμόγελο, αλλά δεν εκτελεί στην πραγματικότητα το αίτημα)  - Πήγαμε ένα βράδυ ψάχνοντας για ένα μέλος του προσωπικού και βρήκαμε τους κοιμάται! Το φαγητό στη βίλα είναι σχεδόν βρώσιμο. Το πρωινό ήταν εντάξει, αλλά δεν σας λένε πραγματικά τι ακριβώς είναι στην προσφορά και δεν υπάρχει μενού για πρωινό που κάνει τα πράγματα δύσκολα. Δύο μεγάλα πράγματα για αυτή τη βίλα; 1 - η θέα, είναι εκπληκτική. 2 - Ρόμι, ο οδηγός. Ήταν υπέροχο και τίποτα δεν ήταν πάρα πολύ κόπο γι 'αυτόν. Δεν θα σας συνιστούσα όταν υπάρχουν τόσα πολλά καταπληκτικά μέρη για να επιλέξετε από αυτό το εύρος τιμών.
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Αξία
Ποιότητα ύπνου
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
1 χρήσιμη ψήφος
Ο/Η Krutika C έγραψε μια κριτική Αυγ 2018
Περθ, Αυστραλία13 συνεισφορές2 χρήσιμες ψήφοι
Καταπληκτικό ξενοδοχείο με εκπληκτική θέα. . το δρόμο για να φτάσετε στο ξενοδοχείο δεν είναι πολύ ωραίο, αλλά μόλις βρίσκεστε στο ξενοδοχείο είναι καταπληκτικό! Το ξενοδοχείο χρειάζεται λίγη αναβάθμιση με πετσέτες κλπ. Έχουν λεκέδες, αλλά η τοποθεσία είναι απλώς εκπληκτική. .
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
Ο/Η Peradin S έγραψε μια κριτική Ιουλ 2018
65 συνεισφορές1 χρήσιμη ψήφος
Η Βίλα ήταν τέλεια όνομα επειδή η πρώτη μου εντύπωση ήταν WOW! ! ! ! Ακριβώς όπως το όνομά του OWOW. Καθαρό, φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό, εξαιρετικό φαγητό, ευρύχωρη βίλα και φιλική προς την οικογένεια. Όπως μπορείτε να δείτε στις φωτογραφίες, η θέα είναι εκπληκτική είτε μέρα είτε νύχτα. Ξυπνάτε το πρωί με θέα ακριβώς μπροστά στα μάτια σας και οι ήχοι των κυμάτων είναι πολύ χαλαρωτικοί. Είναι επίσης πολύ απομονωμένη, αν προσπαθείτε να ξεφύγετε από το πλήθος της πόλης και είναι θόρυβο, αυτό είναι το ιδανικό μέρος.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Ο/Η nevie r έγραψε μια κριτική Μαρ 2018
Τζακάρτα, Ινδονησία189 συνεισφορές103 χρήσιμες ψήφοι
Πήγα σε αυτή τη βίλα πριν από ένα χρόνο, Έχουν πάρει και Drop μακριά υπηρεσίες, έχει θερμαστεί καλωσόρισμα από το προσωπικό, και η θέα μας άφησε άφωνους δεξιά όταν μπήκαμε στη βίλα. Το φαγητό ήταν νόστιμο, και μπορούν να μας βοηθήσουν να κάνουμε νύχτα BBQ επίσης. Περάσαμε πολύ ωραία. Απολαύσαμε το χρόνο μας με τους φίλους μας δίπλα στην πισίνα όλη την ημέρα. Μπορείτε να πάρετε μια περιπέτεια με το περπάτημα στην παραλία, και έχουν κρυμμένη παραλία κάτω από το λόφο. Η τιμή είναι λίγο ακριβό αλλά αξίζει τον κόπο.
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
Δωμάτια
Τοποθεσία
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
Προηγούμενο
Δεν πρόκειται για το σωστό ξενοδοχείο για εσάς;
Υπάρχουν περισσότερα μέρη για να επιλέξετε: Ουνγκασάν
ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ
ΙνδονησίαΜπαλίBukit PeninsulaΟυνγκασάν
ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΩΜΑΤΙΩΝ
Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο Tripadvisor;

Είστε ο ιδιοκτήτης ή ο υπεύθυνος αυτής της επιχείρησης; Διεκδικήστε την καταχώρισή σας δωρεάν για να απαντάτε στις κριτικές, να ενημερώνετε το προφίλ σας και ακόμα περισσότερα.

Διεκδικήστε την καταχώρισή σας

ASMARA HEAVENLY RESIDENCE NUSA DUA (Ουνγκασάν, Ινδονησία) - Κριτικές - Tripadvisor

Συχνές ερωτήσεις για το ASMARA Heavenly Residence Nusa Dua
Ποια δημοφιλή αξιοθέατα είναι κοντά στο ASMARA Heavenly Residence Nusa Dua;
Στα κοντινά αξιοθέατα περιλαμβάνονται τα εξής: Μουσείο PASIFIKA (4,8 χλμ.), Master Bali Tour (4,2 χλμ.) και Bali Journey Tours (5,7 χλμ.).
Ποιες είναι μερικές από τις παροχές στο ASMARA Heavenly Residence Nusa Dua;
Μερικές από τις δημοφιλέστερες παροχές που προσφέρονται περιλαμβάνουν τις εξής: δωρεάν wifi, δωρεάν πρωινό και χώρο πισίνας.
Ποιες είναι οι διαθέσιμες παροχές δωματίων στο ASMARA Heavenly Residence Nusa Dua;
Στις κορυφαίες παροχές των δωματίων περιλαμβάνονται οι εξής: μικρή κουζίνα, μίνι μπαρ και κλιματισμό.
Ποιες επιλογές φαγητού και ποτού είναι διαθέσιμες στο ASMARA Heavenly Residence Nusa Dua;
Οι πελάτες κατά τη διάρκεια της διαμονής τους μπορούν να απολαύσουν τις εξής παροχές εστίασης: δωρεάν πρωινό, εστιατόριο και μπαρ.
Υπάρχει διαθέσιμο πάρκινγκ στο ASMARA Heavenly Residence Nusa Dua;
Ναι, διατίθεται δωρεάν πάρκινγκ για τους πελάτες.
Ποια εστιατόρια είναι κοντά στο ASMARA Heavenly Residence Nusa Dua;
Μεταξύ των εστιατορίων σε βολική τοποθεσία είναι τα εξής: Kulkul Beach House, Sakura Japanese Restaurant και Reef Beach Club.
Υπάρχουν ευκαιρίες για άσκηση στο ASMARA Heavenly Residence Nusa Dua;
Ναι, οι πελάτες κατά τη διάρκεια της διαμονής τους έχουν πρόσβαση στην εξής παροχή ευεξίας: χώρο πισίνας.
Το ASMARA Heavenly Residence Nusa Dua έχει μεταφορά από και προς το ξενοδοχείο;
Ναι, το ASMARA Heavenly Residence Nusa Dua προσφέρει μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο για τους πελάτες. Συστήνουμε να καλέσετε εκ των προτέρων για να επιβεβαιώσετε τις λεπτομέρειες.
Προσφέρονται υπηρεσίες καθαριότητας στο ASMARA Heavenly Residence Nusa Dua;
Ναι, προσφέρονται στους πελάτες οι εξής υπηρεσίες καθαριότητας: υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου και υπηρεσία πλυντηρίων.
Το ASMARA Heavenly Residence Nusa Dua προσφέρει κάποια επιχειρηματική υπηρεσία;
Ναι, προσφέρει τις εξής υπηρεσίες: επιχειρηματικό κέντρο, αίθουσες συναντήσεων και αίθουσα συνεστιάσεων.
Υπάρχει κάποιο ιστορικό αξιοθέατο κοντά στο ASMARA Heavenly Residence Nusa Dua;
Σε πολλούς ταξιδιώτες αρέσει να επισκέπτονται τα εξής: Blanjong Inscription (15,5 χλμ.) και Bali Bomb Memorial (11,4 χλμ.).